Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt életetek legcikibb dolga?

Mi volt életetek legcikibb dolga?

Figyelt kérdés
Jo kis storykat várok mindenki irjon
2009. márc. 23. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Nyáron öcsémmel ültem a buszon és összehányta magát orbitális módon. (:

Ennek a tetjére jött az h volt pár jó csaj is a buszon és 1ből ránk figyeltek.

17/F

2009. márc. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Ha ismered Susant a Született feleségekből, akkor simán el tudod képzelni az én személyiségemet. Mindig cikis helyzetekbe kerülök.

a) ma rohantam a buszhoz, de nem értem el a buszmegállóba, viszont a kedves sofőr megállt és felvett. Kerestem a jegylyukasztót, nem találtam: kiderült, hogy helyi járat helyett helyközire szálltam föl.. (Ez kb. a huszadik ilyen eset az életemben.)

b) általános és középiskolás koromban legalább harmincszor hagytam el a tornazsákomat vagy a pénztárcámat

c) újságot olvasva sétáltam az utcán a barátnőmmel, nem figyeltem, s közben kritizáltuk az osztálytársainkat. Én erre felhoztam, hogy annak a pozsgás arcú Anitának milyen háj van a fenekén és a hasán, igazán lefogyhatna, mert sosem talál magának barátot. És ki volt ez az Anita? Az a lány, akivel éppen beszélgettem...

d) A régi szomszéd bácsi szokása volt kopogtatás nélkül átjönni hozzánk, mert szerelmes volt anyukámba és állandóan zaklatta, ezért állandóan kulcsra zártuk az ajtót (kertes házban élünk barátságos környéken). Egy napon anyukám elment bevásárolni, én meg beálltam a zuhany alá. Egy perc sem telt el, csengettek. Azt hittem, anyukám hagyott itthon valamit. De kinek nyitottam ajtót anyaszült meztelenül? A szomszéd bácsinak...

e) Kirándulni mentünk tavaly ősszel a fősulis hallgatótársaimmal Ausztriába. Hatalmas buli volt a buszon, mindenki föl-alá járkált. Két kezemben egy-egy flakonnal próbáltam a busz hátsó részébe irányítani magam, de amikor hirtelen fékezett a busz, elestem. Kék-zöld orcával és repedt szájjal bámultam Bécs nevezetességeit...

STB... sajnos nincs időm többet írni.

2009. márc. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
felmenni éjszaka a pasi lakására, sikítozva végigszeretkezni az éjszakát, majd reggel, kifelé menet szembesülni a szülőkkel, akik ott ültek a konyhában és néztek, mintha ufó lennék és viccesen beszóltak :D:D így utólag vicces, de akkor majd elsűllyedtem :D
2009. márc. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Elfingani magad jó hangosan szeretkezés közben? főleg ha nő vagy.Persze annyira kínos,hogy rögtön bocsánatot kérsz,megmagyarázva,hogy nem a szexet minősítetted így,de mindezt büffögve amit a cola váltott ki...
2009. márc. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
98%
Tanárgyerekként minden annak számított általános iskolás koromban. Nálunk ugyanis a diáktársaim azt gondolták, hogy velünk kivételeznek a tanárok. Nem így volt. Arról meg nem tehettem, hogy oda vittek suliba, és hogy anyukámnak ez a hivatása. No, szóval bármit csináltam, cikinek számított a többiek szemében, olyan dolog miatt, amiről nem tehettem. :-) Szerencsére, azóta felnőttünk.
2009. márc. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

kettő között nem tudok választani

- kis alkohol hatására egy buliban csókolóztam egy fiúval, akivel utáljuk egymást és egy suliba járunk... elég ciki volt utána találkozni

- irodalom dupla órás fogalmazás tz-t írtunk és puskáztam, észrevette a tanár és megalázott az egész osztály előtt... még 2 év után rágondolni is nagyon ciki :S

2009. márc. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Több is eszembejutott:

Kiránduláson a buszban kirántottam egy tampont, és végigurult a buszon, ez 15 évesen kőciki volt.

Következő:

Nagyon berúgtam 16 évesen, kertiparti, megnveztem a kígyót hátul, mejd előrvánszorogtam, gondoltam mosdó szájöblítés, erre lekapott egy srác----fújj hát, ne tudjátok meg.

Azóta 24 lettem...

2009. ápr. 3. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%

én is tanárgyerek vagyok.

a középiskola sokkal jobb, mint az általános volt:D

2009. máj. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!