Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan veszelitek at az elet...

Hogyan veszelitek at az elet nehezsegeit?

Figyelt kérdés
2009. máj. 3. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Adott esetben jól kibőgöm magam, aztán vmiféle megoldást keresek.

utána veszek magamnak egy zacskó chipset meg egy tábla csokit és így vigasztalódom.

2009. máj. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
én arra gondolok, hogy milyen jó, hogy nem a világháború idején kellett élnem, amikor még éheztek, járványoktól rettegtek stb, vagy a sötét középkorban:) Ahhoz képest most nincsenek nehézségek. Azért születünk, hogy megpróbáljunk magunknak kivívni egy kis boldogságot és nincs öröm szenvedés nélkül. (aki mindig a jóban ül, nem tud értékelni semmit, nem tud örülni) én képes vagyok örülni a zöld fűnek is, a virágzó fáknak!
2009. máj. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor átgondolom, hogy vannak nálam rosszabb helyzetben élő emberek, akiknek se családja,utcán élnek ,éheznek stb.Vagy arra gondolok, hogy ebből a gödörből, már mélyebbe nem lehet esni.(se munkám, se pénzem, se házam,)
2009. máj. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia!!


Tudom ajánlani a www.thesecret.hu című oldalt!! Azon megtalálsz mindent ami jobbá teheti az életed!! De ahhoz persze meg kell nézned a The Secret című filmet is! Sok sikert!

2009. máj. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

HIHI :D:P

ahogy az élet kifog rajtam ugy fogok ki én is az élettel

egyszerüen élek benne :)

mér van más válasuztása?? :P

2009. máj. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 3. válaszoló. "(se munkám, se pénzem, se házam,)", akkor hogyan internetezel??
2009. máj. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!