Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Cigánykölykök...

Mit csináljak? Cigánykölykök dobálják a házat, hogy lehetne őket elijeszteni valami jó ötlettel?

Figyelt kérdés

Állandóan azt veszem észre, hogy nagyobb méretű kavicsokkal az iskolából hazafelé vonuló cigány kölykök dobálják a házat, az ablakokat, és a kutyákat is idegesítik. Mire észreveszem őket, mindig elfutnak.

valami jó ötlet kéne, hogy hogy lehetne őket elijeszteni, valami riasztó féleség, kamera (van álkameránk a ház elején, de ehhez túl "vakok"), lényeg, hogy jól megijedjenek, vagy észrevegyem őket.


2011. okt. 25. 16:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Semmit, mert a végén összehívják a "kis" családot és "elbeszélgetnek" veled..


vagy dobáld vissza őket ha nem látnak, csak kicsit nagyobb dolgokkal, amik nem okoznak sérülést


más ötletem nincs

2011. okt. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A rájuk ijesztés nem segít, ezek cigányok. Egyszerűen meglepetés szerűen keverj le pár pofont szerintem.
2011. okt. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én meg a helyebe szolnák a rendöröknek meglepetés szerüen legyenek ott vagy a lakásbol figyeljenek
2011. okt. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak:

Igazad van, de ha csak ordibálok és például a függöny mögül, (nem látnak, hogy ki vagyok), csak szerintem ettől még visszajönnének később. :(

2. válaszolónak:

A pofon az már kockázatos, mert akkor már tényleg "elbeszélgetnek velem" a "kis család tagjai", főleg ha látják, hogy ki vagyok.

3. válaszolónak:

Nem tudom pontosan, hogy mire gondolsz. Vagyis hogy a rendőrséget..... Nem mindig dobálnak, még elég ritkán, meg nem hiszem hogy a rendőrség tenne valamit. Errefelé csak bicikliseket tudnak büntetni.

2011. okt. 25. 17:39
 5/11 anonim ***** válasza:
3dik vagyok. azért gondoltam erre mert azt hittem minden napos ha ez a helyzet akkor te is dobáld meg öket mondjuk tojással.
2011. okt. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
(nem pazarlom rájuk a drága tojást:D)
2011. okt. 25. 17:54
 7/11 Mitmivan? ***** válasza:
Kölcsönadjam anyukámat? A múltkor cigánygyerekek összeköpködték a kaput. Idézem: " Szóljatok, ha még egyszer idejönnek, kimegyek és egyenként felnyalatom velük a kaput és a környékét. "
2011. okt. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nah akkor egyes lehetoseg: kiirod egy tablara h kameraval megfigyelt terulet, meg h kutyaval orzott is.


Masodik lehetoseg: morbid... De a ciganyok alltalanossagban ezektol felnek: halal, kutya, tu:


Irj ki vmi gyasszoveget a kapura, h szereett xy z rokonunk eltavozasa miatt gyaszba borult a csalad. Orokke emlekezunk rad stb.


Nem tudom h a fiatalokra mennyire hat, de a felnott idosebb babonas fajta nagy ivben kerulni fogja a hazatokat...


Nagyon felnek a halaltol...

2011. okt. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ezek errefelé nem félnek a haláltól az a baj. Babonás cigányt sem ismerek a faluban.:D
2011. okt. 26. 14:18
 10/11 anonim válasza:
A házat dobálják hány méterrre dobták arébb? :O
2011. nov. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!