Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam meg neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki hogy szeretem de kozben nemszeretném elijeszteni?

Figyelt kérdés
Én 16 vagyok a csaj akibe szerelmes vagyok 14.A nyáron nagyon jol elvoltunk sokat beszélgettunk. Most hogy megkezdodott a suli keveset találkozunk de hetente minimum 1 szer elmegyek akkor is tob órát beszélgetunk.Szeretném megmondani neki hogy szeretem de de nemmerem mert attol félek hogy esetleg elijesztem vagy már nemleszunk el olyan jól. Valami módot szeretnék találni hogy tudassam vele hogy tobb mint barátság de csak olyan lazán nehogy elilyesszem vagy esetleg ha elutasit akkor nerontson a barátságunkon.(Amúgy sztem nagyon látszik hogy rávok kattanva mert a haverjaim is alandoan kérdezik hogy hogy álunk meg ilyenek)
2008. szept. 11. 20:29
 1/3 anonim válasza:

ha tényleg szereted akkor, ne félj mond meg neki.

ha nem teszed akkor megteszi más helyetted, és aztán baszhatod.

2008. szept. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze megmondom neki csak nemszeretném olyan nyersen hogy odamegyek és szeretlek mert ahogy ismerem szerintem sokkolná ot ilyen hirtelen vallomás inkább rávezetném vagy vmilyen módon megmondani burkoltan hogy eljusson neki de ne ugy érje mint a hideg zuhany.
2008. szept. 11. 21:00
 3/3 anonim ***** válasza:

naon vigyázz!!!!én egy lány vok és nem olyan régen bevalottam egy srácnak,hogy szeretem és elriatt tolem!!!!nem is nagyon beszélt velem stb!!

de ha szépen lasan vezeted rá akkor BIZTI ,hogy nem lesz baj

2008. szept. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!