Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfelejtette a szülinapom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtette a szülinapom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap volt a szülinapom, és a barátom nem köszöntött fel. :S 10 hónapja vagyunk együtt. Mit csináljak, hogyan reagáljam le? Nagyon rosszul esik. :(
2010. jún. 2. 16:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem olyan gáz. Mással is megesik. De lehet,hogy vmi bulit tervez 7végén.
2010. jún. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
kérdezd meg h hol az ajándékom:D bisztos kapsz tölle valamit
2010. jún. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
áá nem gáz az, az lenne, ha megkérdeznéd tőle, hogy milyen nap volt tegnap és ő annyit mondana simán faképpel, hogy kedd:D de ha eszébe jut akkor nincs gáz, csak lehet túl elfoglalt és elfelejtette:)
2010. jún. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ilyet én is átéltem már :( Biztosan eszébe jut majd, lehet nagyon elfoglalt volt...
2010. jún. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ne legyél miatta szomorú,biztos sz*rul eshet,de lehet h neki is sok a dolga és kiment a fejéből :)
2010. jún. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Számomra aki fontos annak tudom a születési dátumát. 8 napon belül pedig még az "illembe" is belefér.
2010. jún. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nincs túl sok elfoglaltsága, meg a családnál is minden rendben van, szóval még ezt se tudom felhozni mentségére... :/ Meg már arról is beszélt, hogy mit vett nekem, szóval lehet nem elfelejtette, hanem nem tudja... :(
2010. jún. 2. 16:50
 8/15 anonim ***** válasza:
elég figyelmetlen, a karácsonyt nem felejti el??
2010. jún. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
hozd föl neki. nekem is nagyon nagyon rosszul esne, ha elfelejtenék a szülinapomat, főleg ha a barátom. de a barátomnak pl nem esik rosszul, ha valaki megfeledkezik róla. egyénfüggő. beszéld meg vele.
2010. jún. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
(egyébként én is félek attól, hogy kimegy a fejéből... bár eddig nem történt meg. de tudom, hogy rosszul érintene, ez van, lehet, hogy hisztis dolog... de én ezt úgy szoktam megelőzni, hogy a szülinapom előtti hetekben megemlítem, hogy "híííí nemsoká öregszem:O". és akkor mindenképp eszébe jut)
2010. jún. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!