Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfelejtette a szülinapom!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtette a szülinapom! Nem tudom mit csináljak!?

Figyelt kérdés
másfél éve vagyunk együtt barátommal(én19 ö22),mostanába családi gondjai voltak állandóan veszekedett az annyáékkal,tegnap volt a szülinapom egész nap együtt voltunk és még csak annyit se mondott hogy boldog szülinapot este elment haza utánna hajnali fél egykor bejött hozzám! én egészen addig fönnt voltam és nem akartam elhinni hogy ez most komoly vártam hogy visszajöjjön gondoltam valami meglepetést akar és majd visszajön! fél egykor megjött addig végig bögtem mert már tudtam hogy elfelejtette! elmondta hogy öszinte lesz és télleg elfelejtette és ne haragudjak nem tudja mivan vele mostanába,mert hogy minden összejött most neki és kiment a fejéböl és hogy ezt soha nem fogja magának megbocsátani! nem tudom mit tegyek nagyon fáj és látom rajta a lelkiismeretfurdalást de nagyon csalódtam benne mindenki azt mondja haggyam ott,de nem vagyok rá képes nagyon szeretem! szeret még vajon és télleg csak a problámák miatt felejtette el? csak bennem mindig az van hogy ha igazán szeretek valakit akkor ilyet nem felejtek el! mit tegyek?
2009. ápr. 22. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne aggódj ezen,ha tényleg ennyi gondja van akkor simán elfejeljthette.meg ugye nem évek óta vagytok együtt, hogy már rutinból tudja:)
2009. ápr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

hát figyelj, ha én annyiszor megharagudnék apámra meg anyámra ahányszor elfelejtik a szülinapom... akkor kétévente harag lenne :( mondjuk anya még csak egyszer felejtette el, amikor pont nyaraltunk közben, de apa rendszeresen :( persze nekem is nagyon rosszul esik, de tudom, hogy nekik is megvan a maguk gondja, meg előbb utóbb leesik neki. tudom, hogy nem így kéne lennie, de mostanában apának már előre szóltam, hogy mit szeretnék. egyébként 3 nap múlva lesz a szülinapom, kíváncsi vagyok, ki felejti el idén :)

jah és amúgy ha már írok, akkor boldog szülinapot!

L.19

2009. ápr. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2009. ápr. 22. 13:03
 4/10 A kérdező kommentje:
neked pedig elöre is Boldog szülinapot:)
2009. ápr. 22. 13:03
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ajjj most emiatt miért kéne otthagynod??? Bocsánatot kért és még te is látod rajta, hogy bántja. Azt is tudod , hogy sok volt a problémája, és kiment a fejéből, persze tudom, hogy rosszul esik, de emiatt nehogy szakítsál már vele!!!

Majd biztosan kiengesztel valahogy.

2009. ápr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Emberből van Ő is! Még veled is előfordulhat hogy elfelejtesz majd valamit ami neki fontos,és akkor majd rájössz hogy nem is kellett volna ezen ennyit rágódni! A szülinap is végül is csak egy olyan nap mint a többi...nemhogy annak örülnél hogy egész nap veled volt,nem sok ember teheti ezt meg! Egy probléma és máris a szakításon gondolkodol....áááá ne má....aki szeret, megbocsájt!
2009. ápr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg lehet érteni , ha olyan sok a gondja. ő is emberből van
2009. ápr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Boldog Szülinapot, Nekem is tegnap volt :D
2009. ápr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hm...hát biztos én is mérges lennék, vagy inkább csalódott, de legalább normális ,,oka,, van. Nekem névnapom van és elfelejtette, pedig semmi különösebb dolga nincs, nemhogy gondja... :( Szakítás eszembe sem jutna, de az tény, hogy nagyon rosszul esik :(

Főleg úgy, hogy még az ,,ismerkedős fázisba,, - mikor még nem jártunk - én voltam az első aki felköszöntötte névnapjára és születésnapjára is. Bár sokszor mondják, hogy a pasik feledékenyek, de még nincs vége a napnak, hát hátha eszébe jut, hogy hoppá ma van a névnapod (nem várok én semmit, semmi ajándékot, még csak egy csokit sem,csak eme két szót (na jó lehet 3is - kiegészítve valami személyessel :P )boldog névnapot......(vagy valakinek születésnapot :) )

2009. ápr. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 19/F vagyok, ország egyik legjobb középsulijába jártam, most az ország egyik legjobb egyetemére... viszont a szülinapokkal, névnapokkal nagy bajban vagyok. Rendszeresen elfelejtem a családtagjaim szülinapjait. Egy hónapja a saját névnapomat felejtettem el, este jöttem rá, amikor csörgött a telóm, és a családom volt az, hogy megköszöntsön. Biztos kihűlnék, ha emiatt otthagynának, vagy ilyesmi.
2009. ápr. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!