Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfelejtette a szülinapom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtette a szülinapom. Szerintetek hagyjam el?

Figyelt kérdés

A barátommal lassan két éve járunk. eddig minden oké volt köztünk,idén viszont elfelejtette a születésnapomat,pedig hétvégére esett,nem is hétköznapra mikor dolgozik. Előte héten monddta hogy készít majd tortát is, meg hogy fogok örülni az ajándékomnak. De aznap nem szólt semmit.

Helyette inkább elment a haverjaival szórakozni, én azt hittem hozza a meglepimet,de hazajött részegen.

Másnap elnézést kért mert látta hogy bajom van, meg észrevette a telómban a volt barátom sms-ét, neki bezzeg eszébe jutott. Persze ezen kiakadt.

Szerintetek mit tegyek? Ennek már közel két hónapja de egyre furcsább,kezdem unni. Beszélni nem lehet vele, jobb híján az exemmel szoktam beszélgetni msn-en.Ö legalább érdeklődik mi van velem.

Hagyjam el?


2009. dec. 17. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
csak te tudhatod mennyire fájt és megbocsátod e,ha van más is ami miatt nem működik már,szerintem ez a z utolsó csepp,elég gáz amit tett...(ölel)17/L
2009. dec. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában az elfelejtés még egyáltalán nem ok a szakításra. De hogy s.ggrészegre igya magát, és főleg hogy kifogásolja amiért másnak eszébe jutottál... én csendben meghúznám magam, ha elfelejtenék egy ilyen alkalmat, nem még hogy balhézzak. És ha ezen balhézik, komolyabb dolgokon is fog. Ilyen pasi kell neked?
2009. dec. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem itt a legnagyobb probléma nem az elfelejtett születésnap. Ha a kapcsolat nem működik akkor szakíts vele, legalább meg tudod indokolni valamivel.
2009. dec. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az enyém is:))

Kissé rosszul esett, de ezért nem hagytam el.Igaz nálunk más a helyzet ő a gyermekem apja:)Dolgozott, reggel még tudta, rendelt tortát is aztán estére elfelejtette, csak akkor jött rá,hogy mi is van amikor meglátta a barátnőktől kapott ajándékokat, de akkor kis híján sírva fakadt:))

A torta másnapra maradt, én nem hagynám el ezért.

2009. dec. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja,lehagytam, de mivel a párod inkább a haverjaival iszogatott, hát akkor rúgtam volna seggbe....aztán viszlát!
2009. dec. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom ,de az én szülinapomat még a munkatársam sem felejtette el nem hogy a pasim.Szerintem dobd úgysem mennek már a dolgok.
2009. dec. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy van valakije és ezzel a viselkedéssel akarja elérni, hogy inkább te mondd ki, hogy vége a kapcsolatnak, mert ő nem meri. Abból gondolom, hogy el biztos nem felejtette, hiszen egy héttel előtte még tudott róla, utána meg pont aznap ment el iszogatni, ez inkább úgy tűnik mintha direkt csinálta volna.
2009. dec. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

sajátomat is felejtettem már el,csak az sms-ektől,ajándékokból jöttem rá,hogy jah,most van...

párom el nem felejtette még,bár olyan volt már,hogy szolt előre,ajándék nem lesz,nincs rávalo...bár jobban örültem annak,hogy ajándék helyett velem volt egész nap:)


DE

nálatok nemhinném,hogy az ajándékhiány okoz problémát...garantálom eszedbe nem jut ajándékot hiányolni ha mondjuk veled van este,nem a haverjaival,meg figyelmes,szeretget...

szülinaptol tekints el..szeret ő téged eléggé egyébként?

2009. dec. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Azt mondja hogy igen de egyre inkább hanyagol.

Lehet tényleg más van a képben és ezért tuskó velem.

2009. dec. 18. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!