Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért látom magam egyre...

Miért látom magam egyre kövérebbnek? :s

Figyelt kérdés

Nem fogyókúrázom csak 'életmódot' váltottam. (van rajtam felesleg, de nem annyira vészes)

Pont tegnap gondolkoztam el rajta, hogy belekezdek valami fogyókúrába és mikor ráálltam a mérlegre megdöbbenve figyeltem hogy le ment rólam 10 kg. Viszont én ezt nem veszem észre, épp az hogy sokkal kövérebbnek látom magam mint általában. Ez mitől van? Fel vagyok 'puffadva' vagy csak én látom magam nagyobbnak? És ez mitől van/lehet?


2011. nov. 9. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Az, hogy kevesebbet mutat a mérleg, nem feltétlen azt jelenti, hogy a "hájból" lett kevesebb. A szerveidnek is van víztartalma stb... azok mennyisége is csökkenhetett. A fogyókúrával nem feltétlen a problémás részeken tűnnek el a feleslegek, lehet hogy a szervezeted, szerveid víz tartalma fog vele csak csökkenni. A legjobb megoldás, bármennyire is megerőltető: a sport:P
2011. nov. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hát.. így már érthető... :D

köszi

2011. nov. 10. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!