Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy minnél...

Miért van az, hogy minnél többet fogyok, annál kövérebbnek érzem magam?

Figyelt kérdés

...és látom...

Amikor meg rajtam volt a +10kg, akkor észre sem vettem, most meg szinte minden gondolatom az úszógumimon, a vastag combomon, a zsíros felkaromon jár...tornázok sokat, megválogatom mit eszek( persze becsúsznak finom sütik is de alapjában véve egészségesen élek) nem értem...


2010. dec. 9. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az agyadra ment a fogyás. Én ahogy fogyok, egyre jobban érzem magam a bőrömben. Kezd testképzavarod is lenni. Vigyázz, kontrolláld magad, nehogy anorexia legyen a vége!
2010. dec. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előzőnek! Próbáld meg jól érezni magad a bőrödben, szeresd magad!
2010. dec. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tényleg igyekszem, de valahogy mindig azon kapom magam, hogy már megint azon gondolkodom, mit kéne tornáznom, hogy vékonyodjon a lábam...stb. Visszajelzéseket megkaptam, hogy jól nézek ki és anyum is azt mondta, hogy úgy nézek ki mint aki nem kap enni, de én még mindig csak a hurkákat látom! Természetesen h ülye nem vagyok, lépni fogok még mielőtt ebből nagyobb baj lenne...az egészségem önmagamnak is fontos!
2010. dec. 9. 15:44
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon együtt érzek veled!!!

Én is pont így látom magam, amikor ideális súlyom volt, és jó alakom (fényképeket visszanézve), akkor is a kövérségemen, duciságomon szégyenkeztem, holott nagyon is jól néztem ki. Nem deszka alkatúnak születtem, bár nagyon szeretnék olyan lenni, mert sokkal egyszerűbb az öltözködés, de ez van. Az utóbbi időben megint fogytam, és mindenki mondta hú, mit fogyókúrázol, és a sok-sok nadrágom pólóm bő lett, de egyáltalán nem látom a tükörben.

Én most már nem törődök ezzel igazán, mert egy időben már nekem is az agyamra ment, ráadásul nálam a stresszel kapcsolatos a hízás-fogyás. Igyekszem egészségesen élni és vigyázni magamra, elfogadtam, hogy én egy kicsit "formásabb" alkat vagyok, ill. nem fogadtam el, inkább nem törődöm vele.

Egy pszichoterápia sokat segíthet, helyre teszi az önbizalmad, és azt látod a tükörben, ami van. Se többet, se kevesebbet. Én azóta sokkal jobban érzem magam a bőrömben, akár fönn van az a 10-es +, akár nincs. De most már leginkább nincs, mert amióta nem görcsölök emiatt inkább fogyok.

Sok sikert!

2010. dec. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, jól leírtad ezt az egészet...Gratulálok neked és továbbra is sok sikert kívánok...:)
2010. dec. 9. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!