Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért érzem magam kövérebbnek...

Miért érzem magam kövérebbnek mint ami voltam?

Figyelt kérdés
78kg-ról lefogytam 67-re de kövérebbnek érzem magam amióta fogytam
2011. júl. 28. 16:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én is fogytam (9 kilót) és én is dagibbnak érzem magam. :'(


Fogalmam sincs miért

2011. júl. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én is így vagyok, pedig évek óta lefogytam. én 69 kilóról fogytam le 48-49re.még a mai napig is úgy érzem hogy duci vagyok, pedig az eszemmel tudom hogy nem lehetek az.
2011. júl. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
9%
Mert zsírosok maradtatok, mert sz4rul fogytatok.
2011. júl. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem vagyok zsíros, a bordáim kilátszanak és sportolok is rendszeresen
2011. júl. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Vagy azért,mert nem zsírból fogytál,vagy mert alapból gyűlölöd magad.
2011. júl. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kedves Fruits Punch Samurai, nem biztos, hogy igazad van. Persze lehet, hogy ez az oka, de én pl. a fogyókúrámat nem koplalással intéztem el, hanem sokat sportoltam, mindenfélét, biciklizéstől elkezdve erősítő gyakorlatokig minden volt, amellett persze, hogy figyeltem a kajára is. Úgyhogy sikerült is lefogynom úgy 15-16 kilót, hogy karcsúbb és izmosabb lettem, tehát nem maradtam zsíros és nem lötyög a bőröm. Ennek ellenére én is még a mai napig a ducik táborába sorolom magam, és rám tör a kisebbségi komplexus, ha egy csinos lányt látok, gondolván arra, hogy milyen jól néz ki, és meg milyen szarul, miközben én is hasonló alkattal rendelkezem... Mindez annak ellenére, hogy a "nagy fogyás" már vagy három éve megtörtént. Én sem egészen értem, hogy miért van ez, talán az az oka, hogy túl sokáig voltam tényleg kövér, és valahogy az rögzült belém, hogy kövér vagyok, és az agyam még nem állt át. Most ez lehet hogy hülyén hangzik, de nem tudom máshogy megfogalmazni. :D
2011. júl. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Akkor az agyaddal van baj...


amúgy a borda egy dolog... hány kocka látszódik a hasadon? Na ez már hamarabb elárulja mennyire vagy zsíros.

2011. júl. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja amúgy ne vedd sértésnek nem annak szántam az agybajt :D de most erre mit mondja, hogy kisebbségi komplexusod van? :)
2011. júl. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A kisebbségi komplexusos vagyok. :)


Nem vettem sértésnek, tisztában vagyok vele, hogy az agyammal van a baj. :D De ez mondjuk nálam nehéz dolog, mert sok minden van a háttérben (pl. család), ami többek között erre is hatással van...

2011. júl. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amúgy úgy adnék ilyenkor tanácsot de nem tudom mit mondhatnék... ezen csak te tudsz változtatni.
2011. júl. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!