Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudom, hogy fogytam, mégis...

Tudom, hogy fogytam, mégis kövérebbnek látom magam. Mivel oldjam meg?

Figyelt kérdés

65 kiló helyett 62 vagyok, anyáék is mondták, hogy fogytam, de én kövérebbnek látom magam. TUDOM, hogy fogytam, és TUDOM, hogy lehetetlen, hogy a hasam nagyobb legyen, bár lehet, hogy csak a rászedett izom látszik.


Mivel próbálkozzak, hogy azt lássam a tükörben, aki vagyok?

(Januárban gyógyultam ki 95%-ban az anorexiából. A testképzavar megmaradhatott...)


2010. aug. 1. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
jókamukérdés
2010. aug. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
egyem a lelked :) nem. nem az.
2010. aug. 1. 15:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért lenne kamukérdés, de idióta első! Ha nem vagy benne és nem éled át, miért szólsz bele olyanba, amihez nem értesz?


Ha testképzavarod van, akkor nem tudsz mit tenni. Max lefényképezed magad és megnézed amit a tükörben látsz és amit a képen. De nem biztos, hogy hatni fog. És ebből nem is fogsz soha kigyógyulni. Mert nem akarsz valahol belül.

2010. aug. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!