Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dohányzás ellenes kampány...

Dohányzás ellenes kampány plakátjára ötletek?

Figyelt kérdés

Dohányzás ellenes kampány plakátját fogom elkészíteni(photoshop). Ötletem viszont nem nagyon van. Nem akarok hagyományos plakátot összerakni,ahol egy cigicsikk és egy tüdő van. Valami kreatívabb kell. Ötletek?

18/L


2011. nov. 13. 18:09
 1/5 anonim válasza:
Lehetne olyat hogy egy embert rajzolsz középre, elfelezed. Az egyik fele lesz a nemdohányzó, a másik pedig a dohányzó. És akkor az a feje amelyik cigizik, csúnya, a háttér is piszkos, szemetes stb. A másik fele pedig vidám, színes. Ez jutott hirtelen eszembe.
2011. nov. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ötletnek jó,csak az a gond h ezt már sok helyen láttam:(

Most olyanra gondoltam h lesz egy tüdő,amit igazi rákok esznek xD

2011. nov. 13. 18:34
 3/5 A kérdező kommentje:
És egy olyan szöveg alá h: Ön is eteti őket? vagy Ön is tart rákokat? Még majd kiválasztom:D
2011. nov. 13. 18:35
 4/5 anonim válasza:
Az ön is eteti őket az jó :-)
2011. nov. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 zkriszti3 ***** válasza:
Szülők ahogy kőrbe füstölik az asztmás gyereket,az asztalon a gyerek gyógyszerei.Alá szöveg :a gyerekemet gyűlölöm a cigit szeretem.
2011. nov. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!