Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megérkezik úgy egy levél ha...

Megérkezik úgy egy levél ha nem írtam rá az irányító számot?

Figyelt kérdés
Név, cím rajta van, csak az irányítószám maradt le, elsőbbségivel lett feladva..
2011. nov. 16. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Megérkezik. A hiányzó irányítószámot már valaki pótolta, vagy fejből vagy könyvből.
2011. nov. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kivéve, ha Pestre küldted. Mert ugye ott Budapest, sok ugyanolyan utca van és az irányítószám alapján tudják, hogy melyik kerületről van szó. Na,ha irányítószám nincs, akkor képesek és hasraütésszerűen megpróbálják kivinni valamelyik kerületbe, ahol van olyan utca. Nem visszaküldik, hogy nincs irányítószám, inkább gondolnak egyet és viszik valahova. én már jártam így hál' istennek nem volt olyan házszám a másik kerületben és nem tudták kivinni. így visszament a feladónak nincs ilyen házszám felkiáltással. Ahhoz képest, hogy nem volt rajta irányítószám.. Még jó hogy a másik utca nem ilyen hosszú!
2011. nov. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Újlengyelbe küldtem BP-ről.. hát remélem kiérkezik :D

2011. nov. 16. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!