Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit vegyek 13/L...

Szerintetek mit vegyek 13/L barátnőm szülipjára?

Figyelt kérdés
Már kitaláltuk másik bnőmmel, hogy sütünk neki sütit, de én még szeretnék neki venni valamit. Nem gondoltam olyan húúúde drága dologra, csak nincs ötletem, hogy mit vehetnék neki. Parfüm tuti nem kell neki, mert van neki vagy 7 féle, és 1 nagy kedvence, mindig azt használja. Még gondolkodtam ilyenen, hogy smink, vagy valami ilyesmi, vagy valami szép bizsu. Csak szertnék még ötleteket, mert van még így is időm, mert csak jövőhéten lesz. Kérdeztem tőle, hogy szeretne-e valamit, de azt mondta az is elég, ha elmegyünk, de azért csak veszek neki valamit. Ruhát meg azért gondoltam, hogy nem, mert ismerem bár a stílusát, de mi van, ha pont olyan darabot fogok ki, ami nem tetszik neki?
2011. nov. 17. 15:11
 1/1 Stella90 ***** válasza:
hát te tudod...te ismered...a süti szerintem jó ötlet...szerintem több értéke van annak a dolognak, amit t készítesz...ha veszel neki valamit, mindig fennáll a veszélye annak, hogy mocskosul nem fog tetszeni neki...de ezt persze próbálja mindenki leplezni...
2011. nov. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!