Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti váltanátok munkahelyet az...

Ti váltanátok munkahelyet az alábbi esetben, mert én nem tudok dönteni?

Figyelt kérdés

Jelenlegi munkahelyemen keveset dolgozunk vagy legalábbis nem túlhajszoltan, nincs túlóra de kis cég lévén rendszeresen késik -elmarad a fizetés.

Új ajánlatot kaptam egy nagyobb cégtől ahol sokat kell dolgozni kötelező a hétvégi munkavégzés is de rendszeresen van fizetés.

Mindkét esetben ugyanaz a meló, ugyanaz a munkakör és a fizetés összege is.

Szóval te mit tennél?


2011. nov. 19. 08:39
 1/3 Antimod ***** válasza:
Én nem tenném tönkre a hétvégéimet. Ha ugyanaz a fizetés, pláne nem.
2011. nov. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értelek.

De konkrétan 1 hónapot is szokott késni a fizu most vagy csak úgy kapjuk meg hogy 3-4 részletben.ez igen nagy gond mert így számlákat fizetni lehetetlen, ezért tépelődöm.

2011. nov. 20. 14:36
 3/3 anonim válasza:

ha mondjuk a szombat és a vasárnap annyi hogy 6 tól 11-ig,max 12-ig benn-vagy az úgy jó! mert utána még van időd!

de ha normál munkaidő akkor megérné mind a kettő helyen megkérdezni a főnöktől a dolgokat!

2013. febr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!