Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segitsete, van kiút vagy...

Segitsete, van kiút vagy segitség, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mikor kicsi voltam némi okból megesküdtem arra, hogy nem fogok olyasmit csinálni amire mások azt mondják, hogy ugyis az lesz a vége. Pl. Az az eskü miatt még soha sem voltam a barátaimmal szórakozni egyet, vagy bulizni egy nagyot, sőt még nem is volt még barátnőm eme eskü miatt azért mert, hogy legyyen megkellett volna, hogy szegjem. Ehhez az eskühöz az tartozott, hogy nem iszok,nem dohányzok és nem fogok kijárni a faluba.Ez az eskü vagy fogadalom nevezzük akárhogyan nagyon az életem részévé vált,és úgyérzem lassancskán megkeseritem a saját életemet. Mindég amikor adódik alkalom barátnőre vagy egy nagy bulira szivemből elmennék de valami azt súgja, hogy ne, mert az ellentmond az eskümnek...És végül nemet mondok mind kettőre.Tehát az egyetlen szórakozási forrás a számitógép maradt, és mái napra annyira számitógép függő lettem, hogy amikor el kellett szakadjak tőle, pl: valami baj volt a elektromos áram vezetőkkel és majdnem 1 hét áramszünet volt, pszihológushoz kerültem mert idegileg összeomlottam, amint megjött az áram újból jó idegi állapotba kerültem. Mit tegyek?? Nagyon szeretnék változni de nemtudok...

2011. nov. 20. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
rituális öngyilkosság
2011. nov. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt hogy ertsem?
2011. nov. 23. 09:01
 3/4 gutyina gergő válasza:
Dobd ki a számítógépe/laptopot.
2014. jan. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Menny el mindenképpen buliba vagy a szabadba vagy csak simán sétálni és meglátod hogy szép lassan nem fog annyira érdekelni a számítógép .
2015. jún. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!