Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy fiú barátom (csak...

Van egy fiú barátom (csak barát), aki ma azt mondta nekem, hogy kb. egy hete nem alszik mert nem hívtam fel. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 17:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ez egyszerű, szerelmes.
2011. nov. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
jaja :D szerelmes beléd. vagy csak viccelődni akart
2011. nov. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
nagy szarban vagy, mer ez bizony szeret téged:P ha télleg őszintén mondta
2011. nov. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!de nem hiszem ,hogy ilyen egyszerü,mert nem ez volt az elsö,hogy ilyen félre érthető dolgokat mond volt olyan is hogy a barátnöim elött megölelt és meg akart csokolni(persze nem sikerült neki).és épp arra akartam kilyukadni ,hogy rákérdeztem már nem egyszer ,hogy tetszem e neki és azt mondta igen.de mindig amikor ilyen válaszokat ad eltér a témától.és amikor beszélgetünk sokszor szóba kerül a kapcsolat és erre meg azt mondja , hogy ő soha nem lessssz szeremes,soha nem fog feleségül venni senkit ,soha nem fog járni senkivel.stb.szoval nagyon össze zavar és én nem tudom hogy akaratomon kivül is mikor bántom meg.nem tudom mi tévő legyek.!!!
2011. nov. 21. 17:46
 5/20 A kérdező kommentje:
ja és olyanokat is mond ,hogy én lennék az egyetlen lány a földön akit elvenne feleségül.de aztán azt mondja amit már irtam ,hogy ez soha nem következhet be.és a barátnőim is rákérdeztek ,hogy szeret e engem és azt mondta rá ,hogy van benne valami.és én ezt kifüleltem .sok jel van amit nem értek.vagy értek csak nem hiszem el.
2011. nov. 21. 17:52
 6/20 anonim ***** válasza:

Tuti szerelmes, csak kicsit fél hogy ezt kimondja neked mert lehet attól tart hogy akkor elveszít.

Te mit tennél ha így lenne? Elküldenéd vagy járnál vele?

2011. nov. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
hmm.ez jo kérdés.szerintem magam se tudom.egyrészből nem akarom elveszíteni a mostani barátságunkat.másrészből nekem nagyon tetszik és kb.egy éve szerelmes is voltam belé.de ez a szerelem kihült.nem hiszem hogy ha megkérne hogy járjak vele elsöre nemet mondanék de az biztos hogy idöt kérnék hogy átgondoljam.
2011. nov. 21. 18:21
 8/20 A kérdező kommentje:
4 válasz és mind a 4 azt irta hogy szerelmes belém de nem hiszem hogy ez lenne a valóság.nem tudom mit gondoljak.mit tegyek?hogyan tudjam meg hogy mi az igazság?
2011. nov. 21. 18:25
 9/20 anonim ***** válasza:
Csókold meg, ha nem bánnád hogy utánna több is lehet.
2011. nov. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
kicsit furán fog hangzani de már csokoloztunk is és semmi mint ha nem történt volna semmi habár az is igaz hogy én mondtam neki hogy ezt felejtsük el.
2011. nov. 21. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!