Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érez a barátom? Szerelem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érez a barátom? Szerelem? Barát?

Figyelt kérdés

Néha mintha őrülten szerelmes lenne, néha pedig csak, egy "kedves barát"ként viselkedik velem.

Nem lehet vele beszélni erről, jó esetben rávág egy gyors választ, de rossz esetben kiakad és veszekedés.

Mi ez?


2010. jún. 20. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
hát így nehéz megállapítani... lehet, hogy nem te vagy neki az egyedüli...
2010. jún. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a leírtak alapján ő még csak egy kiskölyök...hagyd a fenébe.
2010. jún. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az érzelmek hullámzása teljesen normális. Akár ennek is betudható.. A reakcióját nem értem, de nem tudom, te hogyan hoztad szóba, meg nem voltam a helyszínen..
2010. jún. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szerintem szerelmes beléd.de nem meri magának se bevallani.ezért vannak hullám völgyei.
2011. nov. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!