Titokban marad?

Figyelt kérdés
Megélhetés céljából erotikus munkát vállaltam/vállalok, mennyi az esély hogy kiderül? ha okosan csinálom nem derül ki nem igaz?
2011. dec. 4. 23:14
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%

Előbb-utóbb ki fog derülni. Az embernek mindig vannak jóakarói.


Tarifát írsz? :D :D :D


(bocs, magas labda volt)

2011. dec. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
97%

Baràtnőm főiskolàs koràban aktfotòzàst vàllalt. Természetesen kiderült. Nincs olyan dolog, ami örökre titokban maradhat!

És azt se felejtsd el hogy fogsz utàna tükörbenézni!

2011. dec. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
89%
Majd ha apu betér, lesz nagy meglepődés! :D
2011. dec. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
99%
Aki okosan csinálja, az sehogy nem csinálja.
2011. dec. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
72%

Megélhetés céljából? Ne nevettess, normális munkából is meg lehet élni, elég sokaknak sikerül, kivéve aki lusta igazi munkát végezni.

Drága mostohaanyám is nagy ribanc volt pár éve, az is kiderült. Még a munkahelyéről is kirúgták...meg otthonról is.

2011. dec. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
95%
Ki előtt ne derüljön ki? Bármikor, bárhol összefuthatsz egy klienseddel, ha nincs szerencséd, akkor nem egy családapával, aki mélyen hallgat róla, hogy honnan ismer, hanem egy független, nagydumás sráccal, akitől 10 perc múlva az egész társaság megtudja, ki vagy te. Egyébként manapság már a legnaívabb nagyikák sem veszik be a "külföldön modellkedek, onnan van a sok pénz" című mesét.
2011. dec. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Elkell költözzek otthonról, estin érettségizek lehetetlen diákmunkán melóznom :( sajnos, egyébként nap mint nap az internetet böngészek hogy találjak melót, eladói szakmával a kezemben, írom az önéletrajzomat és válaszra sem méltatnak pedig még a takarítást is elvállalnám de nem jön össze-
2011. dec. 4. 23:46
 8/28 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom, milyen jellegű munkát vállaltál, én ún. "webkamerás modell" voltam másfél évig. Mondjuk az anyukám tud róla, muszáj volt valakit beavatnom, hogy ha kiderül, akkor legyen támaszom. Ennek már több éve, nem derült ki, nem igazán látok rá esélyt, hogy ezután ki fog, de persze benne van a pakliban. A döntéseimért mindig vállaltam a felelősséget.
2011. dec. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 zokniszörny válasza:
95%

Ha eladói szakmád van, akkor próbálkozz nagyáruházaknál, Tesco, Lidl és társai folyamatosan hirdetnek pénztárosi munkát.

Az erotikus munka nagyon veszélyes, és nem csak abból a szempontból, hogy könnyen kiderülhet (főleg az internetes és facebook-os világban). Ahogy hallottam, olyan sajnos nincs, hogy te csak majd fotózásokat vállalsz, vagy majd csak táncolsz gogo girl-ként a rúdon... előbb-utóbb szexelned is kell. Eleve foghatsz ki olyan partnert, aki agyba-főbe ver, mert egy brutális vadállat, kerülhetsz stricik kezébe is (ez sajnos sokakkal gyakran megesik), akik nem fognak veled figyelmesen bánni. Nem is beszélve a betegségekről...

Szóval az erotikus munkától mindenképp eltanácsolnálak, mert általában menthetetlenül lecsúszik az ember, és gyakran kiég. Az egyetlen erotikus munka, amiben nem látok igazán nagy veszélyforrást, az a call-girl munka. Sokan csinálják, ahhoz csak a hangodat kell adnod, és igazán kicsi az esély, hogy kiderüljön. Ha meg ki is derül, annak kisebb a társadalmi megvetése.

2011. dec. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
A call-girl az nem telefonszex, hanem azok a prostik, akikkel telefonon egyeztetsz előre időpontot.
2011. dec. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!