Titokban marad?

Figyelt kérdés
Megélhetés céljából erotikus munkát vállaltam/vállalok, mennyi az esély hogy kiderül? ha okosan csinálom nem derül ki nem igaz?
2011. dec. 4. 23:14
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
44%

Mar azzal hogy itt elmondtad kiderült. Nem tudhatod hogy itt ki van, es hogy a valaszolok milyen emberek. Azvilyen dolgokrol nem nyilvanosan kell ertekezni ha egy nagy titok:)

Ha csak nem az a celod hogy a kerdesed utan bombazanak privi üziben az itteni fiuk.ferfiak.:)

2011. dec. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó: azért egy névtelen kérdés az nem olyan hű de nagy leleplezés.
2011. dec. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
77%
én sem értem ebből, hogy derülne ki.. (21. válaszhoz)
2011. dec. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Azt hogy mar most kiderült, arra ertettem hogy leirja milyen munkaval szeretne penzt keresni, es azzal hogy nyilvanos oldalon kerdezi talan megtudhatja olyan ember is aki ismeri öt szemelyesen.Erre gondoltam a valasziraskor.

Bocsi ha nem ertehetö.:(

2011. dec. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
77%
Érthető, de honnan tudom én, hogy a kérdező az ismerősöm, vagy sem? Sosem tudom meg, ezért anonim az oldal. Bárki feltehette ezt a kérdést, semmi konkrétum nem hangzik el benne, még az is lehet, hogy kamu. Sosem tudjuk meg, tehát a kérdező titka ettől még (egyelőre) biztonságban van.
2011. dec. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Es ha kerdezö közeli hozzatartozoja akivel gyakran talalkozik vagy akivel együtt van megnezi a szamitogepet,ellenörzes keppen az elözmenyekre rakatint akkor ott bizony jol lathato a kerdese es minden.Szoval több lehetöseg is van hogy kiderüljön a kerdeseböl az mire keszül.
2011. dec. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem ismernék a nickemet, az ismerőseimnek fogalmuk se lenne, hogy ez most én vagyok. Sőt, fordult már elő, hogy mutattam egy kérdést haveromnak, erre kiderült, hogy ő írta.

Szóval egy adatok és konkrétumok nélküli kérdés az marhára nem leleplezés.

2011. dec. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Oke. Megadom magam.Tevettem,bocsi.
2011. dec. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!