Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meghalt a kistestvérem,...

Meghalt a kistestvérem, teljesen elvagyok keseredve. Szerintetek hogy éljem túl ezt az egészet?

Figyelt kérdés
2 napja meghalt a testvérem és azóta enni sem tudtam semmit sem tudok már csinálni, suliba se megyek és mindíg csak elsírom magam, éjszaka sem tudok aludni és csak nézek ki az ablakon egész nap. Hogy lehetek ilyen szerencsétlen??? Anyu bezárkózott a szobájába és ő is csak sír, dolgozni sem megy. Teljesen elvagyok keseredve, ez már mindíg így lesz, sohasem lesz jobb úgy hiányzik a kisöcsém. És most is csak sírok ..... A kedvenc ünnepe a karácsony volt és már el is kezdtük az ablakát és a szobáját díszíteni és most meg már nincs többé, teljesen elment. 16 éves lány vagyok
2011. dec. 13. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Őszintén sajnálatom az egész családodnak.Borzasztó lehet ez most.Sírj nyugodtan, és közben nagyon-nagyon vigyázz édesanyádra!Neked is borzasztó, neki iszonyatos.A gyásznak ideje van, végig kell élni.Közhely, de csak az idő segít ilyenkor.Most a sírás ideje van.a temetés után picit könnyebb lesz.Sok-sok erőt kívánok nektek!
2011. dec. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nagyon nagyon sajnálom ami történt!beteg volt a tesód mennyi idős volt? ha valami betegség miatt történt nézd azt hogy most igaz, nehéz nektek, és biztos szőrnyű lehet elveszteni olyat akit tiszta szívből szeretsz,de neki most sokkal könnyebb.tényleg sírd ki magad, nehezen de túl leszel rajta Te is és a családod is!én is kívánok minden jót, sok erőt és kitartást!
2011. dec. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Őszinte részvétem!:(

Ez most egy időszak mint a többi nagyon rossz de túl kell élni!Nemtudsz ezzel a dologgal mit csinálni bele kell nyugodnod ami nagyon nehéz de muszály!Kemény az élet de hosszú ahhoz, hogy szomorkodj!Gondolj valami másra sétálj az utcán levegőzz és legyél barátokkal...Neharagudj többet nemtudok mondani ezt tudom tanácsolni...

2011. dec. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szegénykém... Szar a gyász, de túlélhető. Gyújts gyertyát az emlékére, vagy mécsest, világítson neki a túlvilági útján.
2011. dec. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

figyelj. ami most történik, az teljesen normális. az állatvilágban is van egy "gyász" szakasz. még ők is átélik.

most minden rossz, soha nem lesz jó, igy érzed, de ez nem igy lesz. az a helyzet, hogy egyszer lasssan, apránként el fog múlni a gyász. embere válogatja. valakinek egy félév, valakinek 5 év, valakinek 10, valaki soha nem tudja túltenni magát rajta.

légy erős. tarts ki, és fogsz te még őszintén mosolyogni.

2011. dec. 14. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek. 6 éves volt az öcsém és torokgyíkban halt meg. Úgy hiányzik ...
2011. dec. 14. 21:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Arra nem kellett volna kapnia védőoltást? Úgy tudtam ez a betegség már eltűnt mert van ellene védőoltás ami tudtommal kötelező.
2011. dec. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Arra oltják a gyerekeket!Az öcséd nem kapott ellene?
2011. dec. 15. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát igen arra van oltás, pontosan azért h megfékezzék a haláleseteket!hh nem kapott oltást!?
2011. dec. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!