Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a baj velem? El vagyok...

Mi a baj velem? El vagyok keseredve

Figyelt kérdés
lány vagyok 23éves.szeretném ha értelmes válaszokat kapnék hisz nem azért írok ide hogy hülyeségeket írjatok.az életem elejéről kezdem!általános iskolába jó tanuló voltam azt hittem semmi baj nincs velem de aztán szépen lassan észrevettem hogy senki nem volt mellettem eltávolodtak tőlem kikezdtek még a tanárok is az osztálytársaim meg akartak veretni nem tudom miért emiatt visszahúzódó voltam sose tudtam az okát mai napig se hogy miért közösítettek ki.aztán jött a középiskola ott is ment a nem szólnak hozzám dolgok meg a kiröhögések pedig ugynolyan tini voltam mint bármelyik akkor az egyik osztálytársam a bnőm lett és ő vele mostanába vége szakadt a kapcsolat úgy érzem hogy ő is csak kihasznált aztán a másik bnőm ő is kihasznált mihelyt akadt neki egy fiú rögtön lerázott mostmár 3éve hogy nem beszélünk mostmár nálam ezek mültbeli dolgok olyan szinten megsértettek hogy elmondhatom magamról nincsenek barátaim.senkim.csak apám meg anyám.és nagyon magányos vagyok.pedig középpontú embernek tartom magam csak az életem során sose tudtam teljesen magamat adni mert elnyomtak.ugy érzem depressziós lettem.most is bekerültem egy ujabb suliba és ott is utálnak egyszerüen.pedig jólelkű vagyok ezért is használt ki a két barátnőm.a párkapcsolatokról ne is beszéljünk.szörnyű.mindig engem hagytak el.igaz nem csaltak meg de azt mondta mindegyik hogy kiszeretett belőlem.ez a legszörnyübb amit hallani lehet.nekem fontos a párkapcsolat nélküle semmi vagyok.de akárhányszor próbálkozom semmi nem jön össze.nekem még egy normális randim nem volt hogy elvittek volna moziba vagy valami:s igyekszek mindig felállni a problémák elől.de most jött el az a pont hogy itt a vége.nem bírom tovább.ugy el vagyok keseredve tegnap is egész nap sírtam.itthon vagyok bezárva most nyáron is anyámmal.semmi strand nyaralás nincs pénz meg nincs kivel elmenni.nem ezt akarom az élettől.próbálok jókedvű lenni de nem megy nem bírom.
2010. aug. 12. 17:12
 1/4 Alastor22 ***** válasza:
100%

Nos, ha valóban így van, akkor könnyen lehet, hogy valamit nem ismersz fel magadban, ami esetleg elriaszthatja a környezeted. Ha engem kérdezel, az én tippem maga a zárkózottság.

Hogy pontos legyek: érdektelenné leszel számukra.

A felületes beszélgetésekkel szőtt kapcsolatok, igen lazák és felszínesek, nincs mi elmélyítse őket. A siránkozás pedig pont úgy hat az ilyen kapcsolatokra, mint ahogy írtad: elhagynak.

Továbbra se hagyj fel a még megmaradt optimizmusoddal, mert ha annak is lőttek, akkor még rosszabb lesz.

Ha már azt gondolod, hogy mindenki utál, akkor igencsak fogyóban van és talán át kéne értelmezned az optimizmus fogalmát, mert ez nem az. A kétségbe esésed ne vegye el a józan eszed.

Egyébként minden zsáknak megvan a foltja valahol.

Szerintem csak egy kis kommunikációs problémáról van szó.

2010. aug. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Alastor22 ***** válasza:
100%

És még egy megjegyzés:

Ha úgy találod, benned van a hiba, örülj.

Magadon tudsz változtatni, másokon nem.

2010. aug. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megható történet pontosabban életút...de a dolgok változnak semmi sem állandó és semmi sem végleges, a lényeg nem szabad sose nagyon borúsan látni a dolgokat, az új suliban sem biztos, hogy mindenki utál biztos van olyan aki kedvel csak most úgy érzed senki sem kedvel téged igazán. A barátnőkkel és a ex pasikkal pedig ne foglalkozz engedd el a múltat és ne rágódj rajta. Nem becsültek téged és ezzel csak ők vesztettek nem pedig te.

Persze tudom könnyű mondani és annál nehezebb ezt a gyakorlatban alkalmazni, de csak van valami amit szeretsz csinálni szabadidődben, ami elterel a gondjaidról a figyelmedet. 23 éves lány vagy az élet még bőven tartogat számodra meglepetéseket váratlan fordulatokat hidd el.

Most próbálj meg lazítani és kikapcsolódni a nyáron ami még maradt belőle úgy értem agyilag, ne emészd magad és ne gondolj szomorú dolgokra néz meg valami filmet, vagy kutyázzál, macskázzál...akármivel, de kösd le magad.

Szeptembertől pedig ismerkedj új emberekkel a suliba, aztán előbb-utóbb összeismerkedsz egy rendes fiúval és másképpen látod majd a dolgokat. A lényeg értékes ember vagy és nem vagy kevesebb illetve rosszabb helyzetben másoknál. Fel a fejjel :-))))


27/F

2010. aug. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia! ha gondolod kibeszélheted magadból a fájdalmat, én meghallgatlak.:) és a barátod is leszek. írj privit!:)
2010. aug. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!