Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nincs egy normális,...

Miért nincs egy normális, igazi, legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

Olyan rossz hogy látom mindenki megtalálta az igaz barátságot akire mindig számíthat,akivel mindent meg tud osztani... ellenben velem...ha valakit nagyon megszeretek és tényleg mindent megteszek érte és a barátságunkért, később talál egy másik embert akire úgymond "lecserél".:( Bennem van a hiba? Mit csinálok rosszul hogy senki nem akar az ÉN legjobb barátnőm lenni?:(

19/L


2009. máj. 19. 19:08
 1/10 anonim válasza:
100%
Én nem tudom a választ,de hasonló cipőben járok én is...Volt egy legjobb barátnőm akivel tényleg jól megvoltunk de megváltozott, és elhanyagolt.Próbáltuk "újrakezdeni" de nem ment, mert nekem úgy tűnt hogy ő teljesen nem önmaga volt...Sajnálom ezt,nem tudom hogy hol rontottuk el...Pedig mindent meg beszéltünk és őszínték vtunk stb...
2009. máj. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, sokkal jobban jársz, ha nem bízol meg senkiben 100%ra.

Amúgy olyan igazi barátnőm nekem sincs, de nem is hiányzik, hogy őszinte legyek ((: Bár néha..

2009. máj. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: igen legutóbb velem is ez történt és annyira rossz...Hiányzik de ha kibékülnénk már akkor sem lenne a régi.. Remélem egyszer rátalálok az igaz barátra!

Második válaszoló: lassan tényleg ott tartunk hogy nem lehet senkiben megbízni, de azért jó ha ott van melletted valaki akinek tényleg mindent el tudsz mondani.

Köszönöm hogy ilyen gyorsan válaszoltatok!

2009. máj. 19. 19:29
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van ilyen bajom:(

Ha bulizni szeretnék menni,nem tudok,mert nincsenek barátnőim!!!De haverjaim sem:(

Akkor megtalálnak,ha bajuk van...de már nem lesz ilyen,mert ilyen barátokra nincs szükségem!!!

2009. máj. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 13 éves lány vagyok. Még elsőben én "felkaroltam" egy lányt, és akkor mondtuk, hogy legjobb barátnők leszünk. Hát... ebből a lányból mára már egy kis p*csa lett. Bocsi, hogy ezt írom, de igaz. Egész nap vásárolgat, nem érdekli mi van velem. Nem tanul semmit, és engem kérdezget órán a dolgozatokhoz. arra vagyok jó neki, hogy lemásolja a leckém, és hogy elmondhassa ha valakinek baja van vele... Mondhatom jó érzés :( De elsőben még szintén egy lánnyal ismerkedtem meg, a sorakozónál. Tisztán emlékszem rá. Azóta elválaszthatatlanok vagyunk. Igaz, egyszer nagyon összevesztünk, de e nélkül nem is lenne barátság. Egy a lényeg! Ha találsz magadnak egy barátnőt, akkor olyat válassz amiben sok bennetek a közös. És, ha nagyon el vagy keseredve, én leszek a legjobb barátnőd :)
2009. máj. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanabbban a cipőben járok =(

Régebben volt legjobb barátnőm akivel mindent együtt csináltunk ,nagyon szerettük egymást ,de hirtelen más környezetbe kerültük,megváltoztunk eltávolodunk egymástól =(

Azóta nem találom a helyem!Vannak barátaim ,de úgy érzem igazából egyiknek se vagyok fontos!De ők is ha bajuk van egyből rohannak hozzám...de ha velem van vmi észre se veszik...Nekem is hiányzik egy lelki barátnő akivel mindent meglehet beszélni,és akivel tényleg szeretjük egymást!

úgy látom ,jó sokan vannak még igy vele =( l/18

2009. máj. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! Tényleg szomorú vagyok hogy ilyen sokan vagyunk hasonló helyzetben... De nemtudom miért vannak ezek, hogy mi csak adunk és szinte semmit sem kapunk.:( Meg hogy csak akkor vagyunk jók amikor baj van és segíteni kell...

Én is nyitott vagyok új barátságokra :) bár most nekem igazán egy olyan valakire van szükségem aki itt van hozzám közel, akivel bármikor össze tudok futni és nagyokat sétálgathatunk meg beszélgethetünk...Ez az ami igazán hiányzik nekem.

2009. máj. 19. 20:54
 8/10 anonim válasza:
100%

Első vagyok...

Komolyan,nyithatnánk klubot,hátha egymás legjobb barátnői leszünk.:D:D Furcsa,hogy hogy megtudnak változni emberek, és azt hihetnénk,hogy pl. egy gimis barátság örökké tart,és akkor beüt valami és minden amit együtt átéltetek,az szinte nem ér már semmit..Én,bevallom,vágyom arra hogy újra legyünk legjobbak de félek a csalódástól és attól hogy nem tudjuk mit várjunk el a másiktól.

Nekem a csacsogás,a röhögcsélés,a "jújdecukipasi" összenézések hiányoznak,és az hogy tudom hogy szükségünk van egymásra...:(:(:( 21 vagyok,komoly kapcsolatom van, fősulira járok,de barátnőségben az oviban vagyok..:D:D

2009. máj. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Énis ugyanígy vagyok vele!!=D

csak én azzal a különbséggel, hogy a csaj egyik hónapba velem barátkozik, utána megy egy másik csajhoz, elmondja h idegesítem ,utána ha megunja azt a csajt akkor meg jön hozzám. xD és már vagy 200x megfogadtam h mostantól lexarom, de eddig még nem jött össze... nem baj, hátha most sikerül:D

2009. máj. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
velem is ez van.nincs legjobb barátnőm.nem is tudom mit tegyek.egyáltalán ratalálok-e még..
2010. ápr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!