Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne csinálja...

Mit tegyek hogy ne csinálja ezt a legjobb barátnőm? Normális?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm 12 éves és a suli wcjében mikor elkisérem egyész szünetben benn van a wcben és furcsa hangokat ad ki. Azt mondja hogy ujjazza magát és közben fotókat csinál magáról.Ez normális?
2010. márc. 16. 20:17
1 2
 1/11 anonim válasza:

Kicsit meghökkentett. De ha ez neki jó.. próbáld meg rávezetni hogy ez nem helyes. Inkább otthon csinálja. Amúgymeg a fotók nagyon veszélyesek mert illetéktelen kezébe is kerülhet és abból nagy baj lehet.

Én csak ennyit javaslok hogy beszélj vele erről. Ha meg nem hallgat meg akkor hagyd ott, nem árdemli meg a társaságod.

2010. márc. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Esetleg poénból mondja?

Ilyennel senki nem dicsekedne.

2010. márc. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem nem poénból mondja! láttam is azt azokat a képeket amiket magáról csinált! olyan a kép hogy a nyelvével a mellit nyalogassa és az egyik keze ott lenn van!
2010. márc. 16. 20:40
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
HÁHÁHÁHÁHÁ:D:D:D Köszííí:D
2010. márc. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
mi köszi?
2010. márc. 16. 21:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy a maszturbálástól narancsbőrös lesz a feneke, lógni fog a melle, töredezett a hajvége, és nagyon sürgősen keress inkább egy értelmes barátot.
2010. márc. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
fúj de undorító kis ri.banc, bakker...keress magadnak normális barátnőt, ez sztem szánalmas...
2010. márc. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Most vagy leér a nyelve a melléig, vagy fogja a mellét, viszont ha a másik keze lent van, ki tartja a telefont? P:
2010. márc. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem tudom ! sztem leérneki
2010. márc. 18. 17:12
 10/11 anonim ***** válasza:
te hadházi vagy?
2010. márc. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!