Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utálom ha bulikban lefogdosnak...

Utálom ha bulikban lefogdosnak, csajok ti hogy reagáltok erre?

Figyelt kérdés
nem szeretem mikor megfogják a fenekem ismeretlen férfiak szerintem nagyon bunkó dolog csak az a baj hogy ilyenkor olyan ideges leszek hogy szinte nem tudok mit mondani az hogy pofon vágjam meg nem az én módszerem. Nem szeretem mikor beskatujáznak holmi ribancnak esetleg mert felveszek egy csinos ruhát...ti hogy reagáltok az ilyenre?
2011. dec. 25. 01:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, az én seggemet eszébe nem jutna senkinek megfogni, pedig állítólag jól nézek ki. Vagy táncolni jönnek oda, vagy megszólítanak. Lehet, hogy mégiscsak azzal a csinos ruhával van a baj...
2011. dec. 25. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
gondoltam hogy lesz ilyen komment:S....most nem arra kell gondolni h köldökig kivágott felsőben és kis naciban vagyok...lehet az egy sima farmer meg egy csini felső...most ha adnék neki egy pofont lehet még ő is visszaadná de még a beszólás se bizos mert azért vannak olyan férfiak is akik igen nagyszájúak és bunkók és azért egy lányt nem nehéz az ilyennek megalázni és én nem vagyok egy nagyszájú sajnos:S:S és főleg az a legidegesítőbb h azt mondják rám amit tudom h én nem vagyok (ribanc, ...stb) szeretek csinosan öltözködni de ez nem jelenti azt hogy mindenem kivan most nem fogok zsákban járni mert hogy vannak ilyen agyatlan tapló emberek. Azért mindenki szeret jól kinézni buliban meg pláne (nagyrészt:P)..de ilyen az utcán is előfordulhat a buszon...stb. én nem tudok beszólni olyan ideges lennék szerintem alig jutna eszembe valami pláne ha egy mindent megélt nagy darab fickóval állok szemben:S
2011. dec. 25. 02:24
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
jól megmarkolnám a finom kis púzód
2011. dec. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ha annyira utálod ezt, akkor maradj otthon. Akkor biztos nem fogdossák a feneked. Amúgy meg, ha otthon maradsz, légyszíves vegyél a kezedbe egy nyelvtan könyvet. Nem akarlak megbántani, de bulizás helyett előbb tanulj meg fogalmazni és helyesen írni.
2011. dec. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hátha meg ,nem akarsz semmit tenni ellene akkor feleslegesen írsz se beszólás mert nem merek mert hátha vissza szól . Kit érdekel? Jobb ha fogdos? Pofon verni nem akarom . Akkor legalább tegyél magadért annyit ,hogy szóljál neki ,hogy mit képzelsz magadról? Normális vagy ? kopjál le.Ha nem megy akkor meg meny egy haveroddal ne egyedül .Ennyi a hozzáfűzni valóm
2011. dec. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Rugd tökön :-D

Többi is le fog szokni ha látja.

2011. dec. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dugnivaló kisugárzásod van, mint egy ismerősömnek, pedig szolidan öltözik, nem kihívó. Oszt mégis mindig kikezdenek vele.
2011. dec. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!