Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ciki tanulni?

Miért ciki tanulni?

Figyelt kérdés

Egyre inkább úgy érzem, hogy mostanában mintha ciki lenne az, aki tanul és komolyan veszi az iskolát. (Egyetemre járok)

Mindig mindenki azzal jön, hogy "jajj te már elkezdtél tanulni?" meg "én nem tanultam semmit, egyszer átolvastam és lesz*rom" aki meg készül rendesen, az szánalmas stréber.

Lehet rossz emberekkel haverkodom, de én már nem is merem mondani, hogy mennyit tanultam egy-egy vizsgára mert csak jön a stréberezés.

Pedig nem vagyok színötös, járok szórakozni, vannak barátaim. Csak komolyan veszem a tanulmányaimat és sikerülnek a vizsgáim.


Szóval miért van ez szerintetek? Baj, hogy tanulok?


2011. dec. 29. 08:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Tanulni szerintem egyáltalán nem ciki, sőt! Akin látszik, hogy élvezettel tanul, arra valahogy sosem szállnak rá. Legalábbis nálunk.

Úúú, nálunk van néhány olyan pedálmadár, hogy messziről látszik rajta, mennyi élete van. Szinte mindenből ötös, ha meg véletlenül becsúszik egy 4, akkor megint szalad vizsgázni. Ezen már érződik, hogy szó szerint ver a fejébe minden tananyagot, és az már ciki. Szerintem ezeket az embereket éretlennek, kevésbé életrevalónak gondolják. Olyasmi jut az ember eszébe róluk, hogy rajtuk egyáltalán nem látszik, hogy vágynának a szabadságra, az önálló életre, hanem a kisiskolás magolós szinten ragadtak meg. Főleg, ha még befordulós is... na, őt végképp nem veszik komolyan.

2011. dec. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!