Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez normális a mai világban?

Ez normális a mai világban?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok(mindjárt 17). Mostanában kezdtem el bulizni járni , társasági életet élni. Még nem volt barátom. De ezt eddig nem is éreztem szükségesnek.

Aztán egy buliban találkoztam egy sráccal 18 körül volt. ő valahogy más volt mint a többiek akik leszólítottak, táncoltak velem vagy ilyesmi. Aztán smároltunk. De nem volt jó. Nem éreztem semmit iránta így nem meglepő.( Vele volt az első csók ami szerintem szégyen. :/)

Aztán meg sem keresett. Ami még rosszabb volt mint a csókja. De ez már régebben történt. Azóta találkoztam egy csomó másik fiúval de egyiket sem jutottam el idáig. Akárhogy is kérték.

De a lényeg, hogy ha még meg is kerestek, akkor is csak fb-on beszéltem velük. Miért van ez? Senkit nem érdekel manapság egy normális kapcsolat? Vagy bennem van a hiba? Rosszul csókolok? Nem vagyok elég szép? Nem kielégítő a társaságom?

Romokban hever az önbizalmam...


2011. dec. 30. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:

18 vagyok és még soha senki sem hívott el sehova, nem hogy élőben, neten sem keresett senki, és igazából magasról teszek rá. majd, ha találkozok valakivel, aki tetszene, akkor elintézném, hogy keressen :D

keresgélj máshol, bulikban szerintem a kicsit "nyíltabb" lányok a kelendőek, ha érted hogy értem..

2011. dec. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy normális kapcsolat?

Aki utál bulizni az dögöljön meg?

Az hol ismerkedjen?

2011. dec. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A normális kapcsolatot úgy értettem, hogy nem csak egy estére kellek neki.

Erről beszélek, hogy az a bajom a buliban ismerkedéssel, hogy a legtöbb pasi csak lyukra játszik, szórakozni akar.

Am én is szívesen ismerkedek buliban, csak nem dobom magam oda első alkalommal.

2011. dec. 30. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!