Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális az, ha úgy érzem,...

Normális az, ha úgy érzem, hogy nem találom a helyem a világban?

Figyelt kérdés
Még csak 18 éves vagyok, tudom elég fiatal, de egyszerűen elveszve érzem magam. A családi hátterem egy katasztrófa, a barátaimat nem érzem igaz barátoknak. Nem mondhatnám róluk azt, hogy biztos vagyok benne, hogy bármit megtennének értem, ellenben én az életemet is adnám értük. Úgy érzem, hogy senki sem becsül meg. Egyszerűen csak vergődök ebben a társadalomban, és üresnek érzem magam. Tudnék ez ellen valamit tenni?
2011. jún. 12. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha ott lenne az ideje, egy barat se adna az eletet, most Te igy erzel, de ki tudja. 18 vagy, elotted az elet. Olyan lesz, amire csinalod, ne varj mastol alom jovot.
2011. jún. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
foglald el magad olyan dolgokkal amiket szeretsz csinálni.Tanulj,vagy ismerj meg uj embereket,Ez még sokat fog változni nálad.Azok a barátaid meg akik nem becsülnek,keress mást,vagy,hogy ne unatkozz,te is bánj ugy velük.Nagyon kevés emberért adnám az életem.Gondolj te is igy erre.
2011. jún. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Vree ***** válasza:

Igen, normális.


Kivéve az hogy a barátaidat nem érdekled te viszont mindent megtennél értük. Ne legyél lábtörlő.

2011. jún. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aj könyörgöm, miért tesztek fel minden lelki problémás kérdést a családi kapcsolatokba?
2011. jún. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Velem teljesen ugyanez a helyzet.. még a kor is passzol :/
2011. jún. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mert arra nincs külön kategória :D
2011. jún. 12. 14:39
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát ha gondolod, beszélgethetnénk, kíváncsi vagyok, hogy más, aki hasonló cipőben jár, mi zajlik le benne. :)
2011. jún. 13. 10:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Most én is így érzem magam.Tanácsként én se tudok jobbat mondani mint a többiek.Elméletben könnyűnek tűnik új barátokat szerezni meg ilyesmi,de igazából egyáltalán nem az.Mindenesetre lesz még jobb is,csak tenni is kell érte,kívánok addig is sok kitartást.
2011. jún. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!