Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire biztonságos magammal...

Mennyire biztonságos magammal vinnem?

Figyelt kérdés
Holnap el kéne vinnem a laptopomat a fővárosi könyvtárba. Szerintetek délelőtt elég biztonságos lenne? Nem szeretném hogy lenyúlják. Nem egyedül mennék. Nagyon kockázatos szerintetek?
2012. jan. 3. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Mégis mi? A könyvtárban nem lopják el, de nyilván ne hagyd magára. Közlekedni meg csak tudsz vele, gondolom máskor is szoktál. Szemed mindig a laptopon, ennyi a lényeg.
2012. jan. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azért nem Harlembe mész...

csak ne tedd le/ne hagyd őrizetlenül, de a kezedből nem fogják kitépni.

2012. jan. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az utcán félek igazából. Most viszem magammal először, az igazat megvallva ilyen értékű dologgal még nem mentem sehová...
2012. jan. 3. 16:21
 4/9 anonim ***** válasza:
Én mindennap magammal viszem a laptopot melóba és haza, tömegközlekedéssel, ahogy sokan mások. Ne aggódj emiatt.
2012. jan. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt hittem, azért van az embereknek hordozható számítógépük, hogy hordozzák. Fura...
2012. jan. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nyugi, nem lesz semmi baja. Én nap mint nap utazok vele, buszon, metrón, villamoson, vonaton és még nem volt semmi baj, nem lopták el.
2012. jan. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen, akkor holnap felcuccolok vele és irány a könyvtár :D
2012. jan. 3. 16:30
 8/9 anonim ***** válasza:

Így van, rengeteg egyetemista magával viszi utazásnál a laptopot. (ahogy én is)

Fényes nappal talán nem tépik ki az ember kezéből. Én arra szoktam figyelni, ha alszok, vagy csukott szemmel utazok a buszon, hogy a vállpántját átcsatolom a combom alatt, és fogom a fülét, így tuti érzem, ha kivennék az ölemből.

2012. jan. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi baj, biztonságosan megjártam a könyvtárat :)
2012. jan. 4. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!