Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segitenetek leforditani...

Segitenetek leforditani ezeket a mondatokat franciara? (fontos)

Figyelt kérdés

Miért akarod, hogy írjak neki? Mit akarsz, mit mondjunk? Azt akarja, hogyy megértsük végre a dolgot. Miért kell kitöltenünk ezeket az űrlapokat? Szeretném, ha eljönnél. (que! )

mettez au futur) : On se met au travail. Ces matches ne peuvent pas avoir lieu. Qu'est-ce qu'il y a comme dessert? je ne vais pas chez vous, vous êtes trop fatigués. Est-ce que tu ne viens pas? Nous ne faisons rien.


2012. jan. 9. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Pourqoui veux tu que j'écris pour elle? Que-est-ce que tu veux dire? Elle veux que nous comprenons la chose. Pourqoui sommes-nous obligé de remplir du formulaire? I voudrais que tu vienne chez moi.


Nem fogom neked jövő időbe tenni... ha ez a házid akkor csináld meg magad..

2012. jan. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aztán majd ha hazajöttél a különfranciatanárodtól akkor mondd meg hogy jó lett e a megoldásom;) Engem is érdekelne:D Köszi:D
2012. jan. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem nekem kellett ez,en csak tovabbitottam egy baratom kerdeset: ) de azert kosz hogy leirtad.
2012. jan. 9. 15:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom hogy jók-e. Már rég nyelvizsgáztam(B2), és csak szóbelim van, az írásbeli mind a 3 alkalommal csak pár ponton múlt:(... Azóta sem hevertem ki a megpróbáltatást:D

Szóval kb 3 éve egy francia könyvet sem nyitottam ki szégyen szemre, ezért is érdekelne hogy mennyire jók az általam fordított mondatok

2012. jan. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!