Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? Emiatt már...

Mi lehet a baj? Emiatt már aligha tudok elaludni sokszor.14/L

Figyelt kérdés
Sokszor van úgy este, hogy már majdnem elalszok, de valamiért kinyitom a szemem és csak bámulok a sötét ürességbe, majd a gyomrom és a hasam fájni kezd, mint amikor izgulok. És tudom, hogy valami nincs rendjén, hogy valami baj van, de nem tudom mi. Mintha valamit elrontottam volna. Vagy van úgy, hogy nem is kell félálomban lenne, de ahogy lefekszek rögtön pörög az agyam, hogy mit ronthattam el, hogy mi volt a mai nap gondja, és képtelen vagyok kikapcsolni. Apu mondta, hogy ő leekszik és mondja magának, hogy na jó akk most nem gondolok semmire, ha pedig elkezd gondolkozni akk megint eszébe juttatja, és kb 10-20 perc mva már alszik is. Anyu is ilyen, de ő tudja, hogy mi a baja. Ha én tudnám, akkor tudnék aludni, de így, hogy fingom sincs arról, hogy mi hibádzik semmiféleképp nem tudok elaludni. És hiába jön valaki azzal, hogy vegyek be homeopátiás nyugtatót, hallgassak zenét, olvassak, gyógytea nekem egyik sem segít. És van, hogy álomba kell sírjam magam, de ilyenkor az a gáz, h más nap reggel olyan vagyok mint a mosott sz-r. mit tegyek, hogy rájöjjek mi lehet a baj, mit ronthattam el?
2012. jan. 9. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Figyeld és számold a lélegzésed, ha elkalandozik a gondolatod, akkor térj vissza rá, amíg el nem alszol.
2012. jan. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy nincs rendben a lelkiismereted. Valmi teher van rajtad, ami túl nehéz, félsz hogy nem tudsz teljesíteni, vagy valami ilyesmi. Átérzem a helyzeted, én is mindig így vagyok vele, de a zenehallgatás segít. Lehet hogy agykontrolloznod kellene...de ha simán rájössz mi zavar, akkor az is elég. 14/L
2012. jan. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!