Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Magányos...

Mit csináljak? Magányos vagyok és nem tudom elfoglalni magam.

Figyelt kérdés

Nagyon egyedül vagyok, magányos vagyok. A barátom nem ér rá. Barátnőim szintén nem érnek rá. Unatkozom, egy jó filmem sincs és még most könyveim sincsenek, amit olvashatnék. 2 nap alatt a létező össze sulihoz kellő dolgot megtanultam. Unom a facebook-ot és szinte az egész netet. Nem találok semmi érdekeset.

Mit csináljak az este folyamán? Mert ugyebár altató nélkül nem tudok elaludni, de nem szeretnék több gyógyszer szedni. Elég volt 2 hónapig.


2012. jan. 22. 19:48
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Kötni, horgolni, gyöngyöt fűzni és varrni tudok. Hímezni sajnálatos módon nem. De amint lesz pénzem veszek hozzá anyagot és megtanulok, csak hogy teljes legyen az Igen válasz a kérdésedre:)
2012. jan. 22. 20:15
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötekedésből írtam, de ha csak egyet is tudsz ezek közül, máris nem tudsz unatkozni. :) Egy egyedi pulcsit megkötni nem csak jó időtöltés, hanem öröm is. Ugorj neki, jobb kedved lesz, meglátod!
2012. jan. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
32%
Dugjál velem! Garantáltan nem fogsz unatkozni.
2012. jan. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Utolsó: húzz a francba!

Előtte író: Kötni még jó is lenne, de nincs itthon csak egy nagyon kicsi fonal...Bár lehet anyának van, megkérdezem tőle.:D

2012. jan. 22. 20:20
 15/18 anonim ***** válasza:
Abból fonj vagy makramézz egy karkötőt. Ahhoz jó egy vastagabb cérna is. Vagy valami anyagmaradékból varrj egy díszpárnát magadnak. Vagy egy tűpárnát anyudnak. Tudom, hogy ovis, de hidd el, örülni fog neki. Te meg nem fogsz unatkozni.
2012. jan. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Kispárna anyának! Ez jó ötlet! Először megrajzolom, megtervezem utána megcsinálom! Köszönöm!!!! :)


A szexmániásnak meg inkább no comment.

2012. jan. 22. 20:25
 17/18 anonim ***** válasza:
Na, örülök. A srácnak meg inkább köszönd meg a felajánlást. Végül is a segítő szándék vezette! :D Ő így tudná feldobni a hangulatodat. :)
2012. jan. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
B*sszon egyedül! Ilyen nyomorékokat meg se hágok! :)
2012. jan. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!