Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel vezessem le a feszültséget?

Faklyormádör kérdése:

Mivel vezessem le a feszültséget?

Figyelt kérdés
Tudtok mondani valami feszültséglevezetést? Rengeteget játszom online (xbox, honfoglaló stb.), és nem bírom a vereséget, például ilyenkor nekiállok szétrúgni a radiátort, szekrényajtót gumilabdával. Hatásos módszer, de mindig az a vége, hogy eltörik valami... Tudtok valamit?
2012. febr. 3. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nerd rage.
2012. febr. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Verd ököllel a falat,az hatásos.
2012. febr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy "roham" valahogy így szokott kinézni? : http://www.youtube.com/watch?v=PbcctWbC8Q0

Egyébként ha egy játékban a vereséget ilyen nehezen tűröd akkor mi lesz az élet nagy pofonaival? Simán ideggyenge vagy. Persze a legrosszabb ha megpróbálod kivonni magad a stresszhatások és csalódások alól. Halgass zenét, nézz meg egy filmet vagy fuss egy kört ha megint rádjönne a tombolhatnék.

2012. febr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Detro ***** válasza:
olvass b+, az xbox helyett...
2012. febr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Futással.
2012. febr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A 3. válaszolónak üzenem: nem, azért nem úgy néznek ki mint az enyhén idegbeteg német gyerek. Nem hiszem, hogy ideggyenge vagyok, mert más csalódást jól tűrök. A futást kösz.

A 4. válaszolónak: Mire jó ez a b+? Szerintem én kérdeztem egy értelmeset, és értelmes választ is szerettem volna kapni.

2012. febr. 4. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!