Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Útálom, hogy mindenki bebabáso...

Útálom, hogy mindenki bebabásodik, csak én nem. Más eldobja, mi bármit megtennénk érte. Dühítő! Ugye? Hogy lehet ezen nem kiakadni? Becsavarodni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 11:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Nyugi,nekem sem sikerül,de nem adom fel! Lassan 2 éve próbálkozunk..!Na amúgy mit olvastál amin így kiakadtál?
2011. jún. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Ne azt nézd, más mit tesz. ne dühöngj, ne haragudj! ne akard görcsösen, az akarás, az besz@rás ("szeretnék" van). Foglalkozz kicsit más dolgokkal, közben érezd jól magad és meg lesz az eredménye!
2011. jún. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Én is felhergelem magam amikor a kis tízenéves fruskák akik buliból buliba fiúról fiúra "szállnak" és azt rebesgetok mindenhol hogy milyen boldogok, nem is akarnak komoly kapcsolatot, hogy semmiféle felelőség nincs rajtuk nincs kötöttség. És persze rá 3-4 hónapra pedig már az esküvőjük van mert tehetbe estek! És persze ilyenkor meg azt mondják hogy ők a világ legboldogbb emberei mert úgy vágytak már erre!!!

????????????????????? Ki érti ezt????????????????????

2011. jún. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Én hallottam olyanról ,akinek a saját baba az örökbefogadás után jött össze.Pedig évekig próbálkoztak.Szerintem sem szabad rágörcsölni,majd jön az.A düh az nem segít.
2011. jún. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Pontosan tudom, min mész keresztül! Ugyanezt éreztem én is! Mindenki terhes volt körülöttem! Aztán tavaly januárban, 2,5 év sikertelenség után összeszedtem magam, és elmentem mindenféle kivizsgálásra. Kiderült, hogy mindkét petevezetékem el van záródva, és csak lombik babám lehet. A lombikos doki elküldött műtétre, ki kellett szedetnem a petevezetékeimet, mert mindkettő folyadékkal volt tele, egy 12 cm-es vágás éktelenkedik a hasamon, de ha csak így volt esélyem a babócára, hát bevállaltam! Idén januárban sikerült a beültetés, már a 25. héten vagyok! Úgyhogy Te se add fel! Nagyon szorítok!
2011. jún. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Én is pont ezt érzem!

Elegem van h körülöttem mindenkinek jön még annak is aki nem is akarta...én meg itt szenvedek,pedig mit meg nem tennék érte!

Igazságtalan dolgok ezek és nem a rágörcsölésen múlik..., most boldog voltam pozitívat teszteltem erre tegnap óta folyamatosan negatívak a tesztek...még nem jött meg,de hamarosan biztos meg fog, tavaly 8hetesen vesztettem el a babaám!

2011. jún. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Az egyik barátnőmet uh-ra kell kisérni,a másik kettőhöz babalátogatóba megyünk....a sógornőmet abortuszra kell fuvarozni miközben vigyázhatok a kislányára....eközben an unokatesóm bármelyik percben megszülhet.....és akkor ne görcsöljek rá????Tudom hogy nem szabad görcsölni rajta meg a gólyának való könyörgés sem segít....csak dühít hogy bármit megadnánk ezért a csöpp életért és még sem jön....nem adjuk fel,csak nehéz türelemmel lenni....mindenkinek kitartást és mielöbbi babásodást!
2011. jún. 27. 12:04
 8/26 anonim ***** válasza:
Menjetek el minél előbb kivizsgálásra!- ezt értettem az alatt, hogy ne add fel! 11:50-es vagyok
2011. jún. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
60%

Tudod ki fuvarozná a sógornőt abortuszra!!!!!!

Egyébként megértelek, én is így éreztem. A fiamra 2 évet vártunk, a mostani babára 1 évet, és vetéltem is. Más meg aboruszra futkos. Undorító.

2011. jún. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Ugye....nincs más... kitartás....mindenkinek....eyszer ugy is eljön a mi időnk:)
2011. jún. 27. 12:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!