Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Én tehetek erről?

Slora kérdése:

Én tehetek erről?

Figyelt kérdés

Lehet,hogy egy kicsit hosszú lesz:

Nyáron(augusztusban)jött meg először.Ekkor max 3-szor (tényleg nem többször)lehúztam a betétet a vécén.Azóta nem csinálom,mert anya mondta,hogy ne tegyem.Most kezdődtek el a bajok a csövekkel.Nagyon furcsa hangokat adnak ki(ilyen bugyborékolót)most zuhanyoztam és miután vártam egy kicsit a fürdőben feljött a szennyvíz a tusolóban és a vécében(mintha pisi lett volna).Előttem az öcsém zuhanyzott és a tusolóban állt egy kicsit a víz,ezért mondták a szüleim,hogy használjam a kádat.Társasházban élünk,ezt kihagytam.Délután jöttek a szerelők és megnézték a csöveket(amik azt hiszem az udvaron vannak)és vattákat,meg ilyesmi tisztasági eszközöket találtak a csövekben(még azt hiszem betétet is,de ez nem biztos).Tehát arra vagyok kíváncsi,hogy augusztus óta lementek-e a betétek(ami max 3 darab volt)és nem én tehetek-e róla.Ezelőtt nem volt ilyen probléma egészen hétvégéig.Kérlek válaszoljatok,mert már tényleg a sírás határán állok,nem szeretném,hogy én rontsam el a társasház csőrendszerét :(


2012. febr. 7. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztos nem te voltál azzal a 3 betéttel.

De hozzá járulhatott, kb. 1% rá az esély. :D

2012. febr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszodat!Most már egy kissé megnyugodtam :)
2012. febr. 7. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!