Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2 ember között menyi a megenge...

2 ember között menyi a megengedett kor különbség? Mondjuk 20 éves járhat 15 évessel?

Figyelt kérdés
2009. jún. 7. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs kőbe vésett szabály. 20 éves 15-tel járhat igen.
2009. jún. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi megnyugtatóválasz
2009. jún. 7. 17:35
 3/9 anonim ***** válasza:

Nincs erre szabály, ahogy az előttem lévő is írta.

Keresztanyám és férje között 10 év korkülönbség van.

Én pedig 16 évesen ismertem meg a 21 éves barátomat, és 4 éve együtt vagyunk.

Egyedül a szülők azok talán akiknek van egy kis beleszólási joguk ilyen fiatalon.

2009. jún. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14 felett legyenek ez a lényeg.a többi rád van bízva.
2009. jún. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Sőt 47 évessel is járhat. :)


Azt hiszem biologiai okokból mégiscsak van korhatár. Úgy 90 év körül lehet...:)

2009. jún. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat igaz az anyukája félti szerintem most aztmonta neki ráérmég velem találkozni neten ismertem meg de már látni szeretnénk 1mást keresük a megoldást hogy találkozhasunk már 1 honapja megy igy a kapcsolatunk
2009. jún. 7. 18:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem az igaz szerelmem 10 évvel volt idősebb nálam. Én 20 voltam, Ő 30. Nagyon szerettük egymást, ez volt az a szerelem, ami csak egyszer következett be. Sajnos tragédia miatt ért véget :( Sosem fogom elfelejteni.
2009. jún. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Javítás: Ez volt az a szerelem, ami csak egyszer következhet be egy ember életében.
2009. jún. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Öszinte részvétem remélem nekemis ezlessz az igazi én szeretem őt őis aztmongya elöte 1 szerelmem volt de az nemvolt teljes mert csak énszeretem ő megcsak volt nemtudtam miteni 5 év után most rátaláltam a mostani lányra akivel elkébzeltem már az egész életemet :)
2009. jún. 7. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!