Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 éves fiú vagyok,177 cm, és...

14 éves fiú vagyok,177 cm, és 78 kiló. Fogyni szeretnék 10 kilót, hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Almaecetet iszok,délután,durván 3 óra körül,illetve 6 órakor,vacsi előtt,és lefekvés előtt is,olyan nyolc óra körül.

De van,hogy egy nap csak kétszer iszok.

Hogyan fogyjak?

Légyszi segítsetek! étrendet is írhattok,meg gyakorlatokat,meg mindenfélét,ami használ.


2012. márc. 10. 11:45
1 2
 1/16 anonim válasza:
sportolj
2012. márc. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

almaecet?!?! ezt ki f*sz mondta neked, az ilyenekte qrva gyorsan felejtsd el, tönkreteszi a gyomrod

egyszerű a dolog: felejtsd el a csokikat,édességeket,gyorséttermeket,chipset

egyél sok alacsony zsírtartalmú húst(csirke,pulyka,marha)

és JÁRJ EL KONDITEREMBE, hiddel sokkal jobb egy izmos ember, mint egy kis emós testalkatú ratyi.....

2012. márc. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
sok hasznos dolgot olvashatsz itt: [link]
2012. márc. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

csokikat nagyon ritkán eszem,chipseket meg még ritkábban,3 hónapban kb. egyszer. Gyorsétterembe meg soha sem járok.

Az almaecetet meg egy újságban olvastam.

köszi mindenkinek!

2012. márc. 10. 12:21
 5/16 anonim válasza:

az almaecet pillanatnyilag csokkenti az etvagyat,tehat ha mar bevitted a napi szuksegleted es ehes vagy,de nem akarsz zenni,akkor igyal almaecetes vizet,de keves almaecettel es 100%ossal.

Amugy meg nagy hulyeseg.


A fent felsorolt dolgokat meg tenyleg hagyd el,de latom nem is eszed.

Ezeetben szerintem tobb feherjet kene bevinned,es kevesebb ch-t


Mit sportolsz?

2012. márc. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Azért durva, hogy az almaecet igen, a sport nem fordul meg az agyadban.
2012. márc. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
ja, tényleg magas de én most akkor hozzád vágom hogy én a kérdezővel egy idős vagyok és 181 cm :P (1. válaszoló)
2012. márc. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Andizsuzsi ***** válasza:
Fehér kenyér, kifőtt tészta, péksütemények?? Ezekből mennyit eszel? És zöldséget, gyümölcsöt?
2012. márc. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

És még nem is én vok a legmagasabb az osztályban! :D

Amúgy nem szoktam sportolni komolyabban,csak egy órán keresztül vmilyen tornagéppel szoktam edzeni.

2012. márc. 10. 13:48
 10/16 A kérdező kommentje:
Zöldséget,gyümölcsöt sokat,fehér kenyeret eszem csak,tésztaféléket nem szeretem,péksütiből meg a kakaóscsigát szeretem,azokból egy héten olyan 4-et,mert reggelire azt szoktam vinni.
2012. márc. 10. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!