Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen volt a mai kajám?...

Milyen volt a mai kajám? Fogyni szeretnék, e mellett természetesen tornázom is.

Figyelt kérdés

reggeli: 1 tk zsömle uborkával, fokhagymával, répával, füstölt sajttal, vajjal

tízórai: 1 körte

ebéd: székelykáposzta

uzsonna: 1 kocka 70%-os étcsoki pisztáciával

vacsora: székelykáposzta, 2 abonett


2012. márc. 12. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Az uzsonna és a vacsora menüdet kifogásolnám !

Uzsonnára : joghurt vagy gyümölcs , abonett .

Vacsorára : semmit , max egy gyümölcs.

2012. márc. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A vajat mellőzd.
2012. márc. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 csajszi124 válasza:
füstölt sajt helyett szerintem akkor már inkább csirkemell, tízóraira még lehet kicsit többet akár gyümölcsből ha este tornázol, ebédre tökéletes a székelykáposzta csak ne szokásos adagot, hanem kisebbet és természetesen ne kenyérrel, és a legfontosabb szerintem, hogy ha már csoki mindenáron kell akkor az legyen inkább délelőtt és délután már csak joghurt vagy valami gyümölcs, vacsorára meg főleg ne mégegyszer az ebédből! és sok folyadék
2012. márc. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A sok folyadék meg volt :)

Reggeli után szoktam tornázni.

A csoki sajnos muszáj volt :S Hasfogóként üzemelt, egyébként ált. gyümölcsöt szoktam enni.

A vacsit kihagyni nem fogom, a mennyiségre ügyelek.

Egyébként miért nem lehet uazt enni ebédre és vacsira? Ez zöldség és fehérje.

2012. márc. 12. 21:17
 5/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem :( Nagyon köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 12. 21:17
 6/7 csajszi124 válasza:
Sokan írják azt, meg rengeteg fogyókúrában benne van, de szerintem nem a legjobb. Mármint gondolj bele, eleve az logikus, hogy reggelire sokat eszel, mert kell az energia a naphoz, aztán ebédre főtt kaját, az a természetes, de utána vacsorázol ugyanazt, azt mikor dolgozod le? Éjszakára egyébként sem jók a nehezebb ételek, de ha tartalmasabbat szeretnél estefelé, akkor már inkább salátákat, abból is van olyan ami laktató :)
2012. márc. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem aza lényeg h. mikor eszel hanem hogy mennyit, azért mondják h. este ne egyél mert azt a legkönnyebb elhagyni, reggeli és ebéd nélkül nehezebben bírnád ki mint vacsi nélkül. Am. sztem teljesen jó. Csokival sincs semmi baj, sőt az étcsoki egészsgéges is !!
2012. szept. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!