Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így tudok fogyni?

Így tudok fogyni?

Figyelt kérdés

Heti 3* tudok 1órás súlyzós edzésre menni, 3* 1 óra kardióra,de ebből az egyik kardió a súlyzós edzés utánra esik. (sajnos csak így van időm) Nagyon rontja ez az edzésemet?

Étkezés:

Reggeli: 1 db teljes kiőrlésű zsemle 3 tojásrántottával vagy 4 szelet sonkával

Ebéd: hús + saláta

Uzsonna: 250 gramm túró

Vacsora: edzés után fehérjeturmix. Az edzésem,ha 10kor ér véget és 11kor ágyba kerülök,akkor is ihatom ugye?


Ha délelőtt súlyzózok,akkor nincs reggel zsemle tojással v sonkával,hanem a reggeli egy adag fehérjeturmix és edzés után is rögtön azt iszom,a többi étkezés ugyanúgy,csak a vacsora a 250 gramm túró.


Ezzel 3 hét alatt már lesz látható eredmény és a súlyzós edzések hatására szépen fogok formásodni mellette?


2012. márc. 13. 07:06
 1/5 anonim ***** válasza:

A heti 3 súlyzós edzés és 3 aerob teljesen jó megoldás, az sem gond, ha az egyik a súlyzós után megy.

Étrendnél sincs nagy baj, mondjuk lehetne reggel zabpehely proteinnel, utána napközben többször csirke-kevés rizs+zöldség. Edzés után protein mindig kell, még este is. Nekem az utolsó kajám a sovány túró, de én nem edzem késő este. A mennyiségeket is ki kell számolni, hogy kb. 3g/testtömeg kg fehérje legyen és 2g/testtömeg kg szénhidrát.

Formásodni a zsírleadással fogsz szálkásító étrendnél, mivel ilyenkor nem nagyon lehet izmot építeni, ahhoz tömegnövelő étrend kellene.

Ha jó a szálkásító diétád, akkor heti 0,5-1 kg fogyás várható.

Ez még segíthet a diétában: [link]

2012. márc. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az sem mindegy, milyenek a paramétereid, férfi/nő, súly, magasság, életkor.

Viszont: szerintem a formásodás nem minden, a cél nem mindig szentesíti az eszközt. Nézz végig az étrendeden, tele van műanyaggal. Nézd meg a sonka összetételét, és fehérjeturmixot sem lehet nyakalni. Pontosabban lehet, de meglesz a bőjtje. Nagyon kevés a zöldség az étrendben, gyümölcs pedig egyáltalán nincs.

2012. márc. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyilván nőről van szó (remélem :)), ha formásodni akar.

Ilyet férfi nem ír szerintem. Leírnád, hogy mi a böjtje szerinted a fehérje turmixnak? Szerintem a napi két adag nem nevezhető nyakalásnak.

2012. márc. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lesz hatása, de a ch-t mondjuk 2 gramm / tsk kg ról kell indítani és ha megáll a fogyás akkor csökkenteni mondjuk 20 grammal, 3 hét az nem sok de fog már látszódni, a legutóbbi diétám 8 hetes volt 14 centi ment le a hasamból,előbújtak a kockák,valamint az izomtömegemből minimálisat veszítettem, ez a legjobb út amire te ráléptél, persze még van mit rajta javítani ( több szénhidrát) de jó lesz ez:)
2012. márc. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó te miket ettél illetve hogyan edzettél ?:)
2012. márc. 13. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!