Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha...

Mit gondoltok arról, ha valaki úgy köszön, hogy "Szép napot! "? Ismerek néhány embert, akik szerint ez tök fura és megszokhatatlan. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 09:38
 1/5 Tactical ***** válasza:

Én már szimplán csak a "Napot" szót használom köszönésre :)

és szerintem ezzel nem vagyok egyedül.

2012. márc. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy megpróbál kitörni a napjainkra már semmitmondó 'napot', 'kívánok', 'jónapot' és hasonszőrű társaik rabságából és azt szeretné hangsúlyozni, hogy valóban azt szeretné, ha szép napom lenne!
2012. márc. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Néha szoktam Én is szép napot kivánni mikor szépen süt a nap és jó kedvem van és minden heppy! :)

Szerintem ezzel semmi gáz ha így köszönök.

az a gáz aki úgy köszön,minha a a kutya szájából huzták volna elő vagy mormog az orra alatt vagy bunkón csak annyit hogy napot.

2012. márc. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy tündéri óvodás kisfiú szokott így köszönni, miközben úgy mosolyog, hogy azzal már gyógyítani lehetne. :D

Ilyenkor általában tényleg szép lesz a napom :)

2012. márc. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem is képes egy ilyen köszönés picit megszépíteni a másik napját, főleg ha látszik, hogy őszintén is gondolja, aki mondja :)
2012. márc. 15. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!