Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak egy nővel aki...

Mit csináljak egy nővel aki állandóan beszólogat és piszkál?

Figyelt kérdés
van egy nő a lépcsőházba én rendszeresen köszönök neki is mint normális ember épp ma volt hogy jöttek hozzánk a kutyusunkért mert elvitték őt is levegőzni szóval lent voltam vártam őket egyik kezembe a kislányom másikba a kutyám és odajön hozzánk a nő megkérdezi hogy a lomtalaításnál van e valami kidobnivalónk és hogy mi az mondtam neki hoy igen van és ki is akarjuk dobni erre ő elkezd velem trágár módján beszélni hogy bunk@ vagyok és hogy mekkora p@raszt is mondtam neki hogy hadjuk egymást békén majd kidobjuk ami nem kell de nem hiszem hogy az ő dolga lenne mit tudok vele csinálni azóta becsönget és kiabál az ajtó elött
2012. márc. 24. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
UHHH.... Hát hogy őszinte legyek az ilyen degenerlált, feltűnési viszketegsében szenvedő alanyokat vissza szoktam küldeni a jó édes anyukájába bár burkoltan és kúltúrált módon... Állj oda légyszíves az ajtója elé és csöngess és ordibáld a nevét :D Ragassz az ajtójára egy üzenete vén banya felirattal úgyse tudja majd rád bizonyítani. Am meg ha nem beszélsz hozzá és levegőnek nézed majd megunja...... felejtsd el a köszönést is, rá se nézz.... majd meggondolja magát..
2012. márc. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg amúgy is mi a bánat köze lenne ahhoz mit akartok kidobni?!
2012. márc. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Arra hivatkozik hogy itt lent a tárolóba nem tárolhat senki mást csak biciklit és babakocsit na most az első amiért se a biciklimet se a babakocsit nem tenném be hogy 1.5-2 havonta feltörik és kirabolják a 100 ezer forintos babakocsimat egy kicsit bánnám hogy elviszik nem beszélve a bringáinkról lent csak egy darab tv van ami hátul a sarokba elfér millió egy lom van ott tehát oda se férünk a tv hez :( és csak nekem szól amiatt az egyetleg egy tv miatt és itt éget engem is és magát is fszt en lakunk és kavics darabokkal épp most dobálta meg az erkélyajtót hogy menjek ki mert ő beszélni akar velem vagy engedjem be. nem tudom hogy hányadikon lakik és hogy mi a neve mert nem ismerek szinte senkit a házból 2 csajszi van akit ismerek de ők sem tudják hogy ki az a nő
2012. márc. 24. 11:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy valami szellem :D na jó vicceltem... először is szándékos rongálásért 2 év felfüggesztett... :P

Én odamennék, hozzá mondanám neki, hogy csókolom eltetszett hagyni a kavicskáit. A veseköveit tartsa a dobozba.

Jó tudom, hogy nemtudod hanyadikon lakik. mivel írtad. De ez nem állapot... Engem húz fel a sztorid :D

Egy tv...Rakd ki valmelyik kuka mellé 1-2 óra múlva ott se lesz... Ne adj rá okot, hogy beléd kössön. egyébként ha a kislányom előtt beszélt volna így velem. Tuti olyan szinten trágár módon lehordtam volna, hogy bőgve ment volna 2 napig vásárolni. aztán lehettem volna bukkó gyökér vagy akármi. De azt tuti nem tette volna zsebre... Egyébként nemtudod tényleg mi baja lehet?????? vagy csak mutatni akarja a házban a dominanciát?

2012. márc. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia kedves utolsó nem tudom mi lehet a baja hisz én senkinek nem ártottam anyit csinálok a lépcsőházba hogy kidíszitem a faliújságot most pl húsvéti díszbe borítottam amire mindenki azt mondja hogy szép és a kisgyerekek a házban is készítenek képeket és kirakják lehet ez zavarja de egy nő miatt akinek elgurult a gyogyszere nem fogom abbahagyni nem hiszem hogy normális amit csnál de meg fogom neki mondani hogy hagyja abba vagy fel fogjuk jelenteni tsizta gyerekes amit művel
2012. márc. 24. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!