Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Egy nagyon agressz...

Mit tegyek? Egy nagyon agresszív hiperaktív gyerektől már rendesen félek már az iskolában az osztályba bemenni.

Figyelt kérdés
Hetedikes vagyok, és az osztályomba jár egy elmebajos, hiperaktív gyerek. Nagyon agresszív. Pl.: egy nap a barátokkal ültünk az iskolában egy padon, amikor arrajött, és megtetszett neki a telefonom, erre kijelenti, hogy az az övé. Addig nem hittem hogy ilyen idegbeteg. El akarta venni a telefonom, a fiúk fogták le, míg én a többiekkel elfutottam. Utánunk jött, nem hagyott békén, és már három tanárt kellett hívni, hogy elzavarja. Azóta van, amikor önszántából megtámad. Gyakran a fiúk szedik le rólam, néha pedig egyszerűen elfutok a női WC-be, oda nem követ. Ma is rámtámadt, véletlenül megint meglátta telefonom... A tanárok sem tudnak vele mit kezdeni, az anyja meg sosem jön fel beszélni az osztályfőnökkel. Tudom, ezt nem itt kellene megkérdezni, de mégis mit tudnátok tanácsolni, hogyan kerüljem el, mikor az osztályomba jár? Előre is köszi. Léccy trollkodást mellőzétek.
2012. márc. 29. 16:09
 1/2 anonim válasza:
Szólj a szüleidnek. Ők majd fogják tudni,hogy mit tegyél
2012. máj. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az ilyenek kisebbségi komplexussal küzdenek, ( nem viccnek szánom) tökön kell rúgni kiverni 1-2 fogát és a fejét beleverni a betonba. Ha hülye és kötekszik akkor magára vessen , nem te leszel ettől szemét. Szerintem senki se tűri el magakörül a seg..gfejeket...
2013. jan. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!