Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Álom volt? Vagy valóság?

Álom volt? Vagy valóság?

Figyelt kérdés
Múlt héten elmentem a haverokkal discoba,hát nem tagadom jól berúgtunk,a haverjaimról pedig csak annyit,hogy nem túl "tiszta" srácok,páran keményen drogoznak is. A történet,már amire emlékszem,az,hogy elmentünk discoba. Szokásos kezdés,egy kis pia,laza dumák,röhögés,aztán mikor jól berúgtunk elkezdtünk csajozni. Páran kínálgattak "bogyóval" de határozottan elutasítottam. Innentől kezdve,arra emlékszem,hogy nagyon el szerettem volna menni a pulthoz,piát kérni magamnak,de egyszerűen mögöttem volt egy rózsaszínű nyúl elcseszett baktersapkában,és fojton valamilyen jegyet kért tőlem. Mondtam neki,hogy csak egy whyskit szeretnék inni,de a nyúl csak jött és jött. Én a tömegen keresztül a kijárathoz mentem,ahol nem volt ajtó,de emlékszem,hogy a kilincs megégette a kezem és a rózsaszínű nyúl ezen röhögött. kimentem az utcára,sikerült elesnem egy tűzoltócsapban,de felsegített egy öregember aki meg akart csókolni. Közben láttam hogy a nyúl,aki már zöld volt,marha mérges fejjel rohan felém. Elkezdtem futni,valamiért anyám hangját hallottam,aki azt ismételgette,hogy: megmondtam fiam hogy színeresztő ruhákat nem mosunk 90 fokon. El akartam mondani neki,hogy követ egy nyúl,de csak annyit tudtam kinyökögni,hogy: haggyá má. Letoltam a nadrágom,hogy pisiljek,de kéknek láttam a fütykösöm. Ekkor ujra ott volt mellettem a nyúl,és röhögött hogy avatárfa..ú gyerek vagyok,én nem tehetek ólomajtót a vérespárnás almapajta keritésére. Nemtudtam mire véljem,tovább akartam futni,de elestem a gatyámban amit nem húztam fel. Nemtudom miért,de nehezebbnek tűnt felhúzni,mint letolni,ezért letoltam,és ujra futni kezdtem. Elő akartam venni a mobilom,hogy megnézzem az időt,valamiért oda volt kötözve az ingzsebemhez, és nem ért fel a szememig. Elindultam hazafelé,hogy majd otthon kijózanodok,de égett nálunk a villany,nem mertem bemenni,hátha apám még ébren van. Hátramentem a garázsba,hogy majd ott kivárom míg elalszik,de ott volt egy régi osztálytársam aki aztmondta vigyáz rám csak küldjek át neki egy tubusos fogkrémet vezetéken a sövényvágóra.Mondtam hogy a fogkrém a házban van,nem tudok küldeni. Ekkor ö lelökött a földre,én beletérdeltem egy U szegbe,megijedtem,és fel akartam hívni apámat de időközben ezt rögtön el is felejtettem,és elkezdtem azon röhögni,hogy mekkora poén fúrógéppel hajatszárítani. Aztán ugydöntöttem bemegyek a házba,a villany már nem égett. Kinyitottam az ajtót,beosontam a konyhába. Jó ötletnek tűnt hogy csináljak magamnak kaját,de egyszerűen bármennyire néztem a hűtőszekrényt csak egy forgó sajtreszelő volt benne,aki mindíg morgott ha bele akartam nyúlni.elmentem a szobámba,hogy inkább pihenek,de ott volt a rózsaszínű nyúl. átfutottam anyámék szobájába,és azt kiabáltam,hogy segítség rám támadott a zorro. Anyám csak annyit mondott,hogy megmondtam,hogy nemossá színeresztő ruhát 90 fokon,mert a zorro se szereti ha magas a húgysava mikor üldözi a győrikekszet. Apámtól pofont kaptam. innentől sötét a kép. Délután kettőkor ébredtem,anyáméktól semmi furcsa reakció. Apám a szokásos poénos formáját hozta,de semmi furcsa megjegyzés rám,csak annyit kérdezett,miért voltam el hajnali negyed négyig. A haverokat felhívtam,de állítólag 23óra környékén már leléptem a buliból.
2012. márc. 30. 01:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez még álomnak is durva:D
2012. márc. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
sztem csak hallucináltál,vagy valami ilyesmi:DD mer én ezen szakadtam x"DD
2012. aug. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ha 11körül leléptél, de negyed4ig nem voltál otthon, akkor ez nem álom volt. lehet bedrogoztak téged, beletették a piádba vagy ilyesmi. vigyázz jobban az italodra ! és persze az ilyen haverokkal is
2013. szept. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!