Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális egy...

Szerintetek ez normális egy 14 évesnél? (fiú)

Figyelt kérdés
haveromról van szó. aki megőrít a folytonos elégedetlenségével.... ugyanis ő nagyvárosba akar lakni.meg aztis tegyük hozzá h naponta elmondja 10x h utál itt lakni... "életemet csak nagy városban tudom elképzelni... panelházak között.. szeretem a szmogot... én azt a levegőt szeretem.. utálom ezt a rétet is ami a házunk előtt van.. (vallójában 1 kis füves terület a külvárosban) azt szeretném ha nagy gyárakat építenének ide is... és ne látnám ezt a mocsarat... meg h rühellek itt lakni, bárcsak mindeki elköltözne. vagy pusztulna el ez a város,".... meg hogy ő csakis panelba akar lakni, nem tudja magát jól érezni csak nagyvárosban azt mondja így nem tud élni... meg hogy inkább lakna 1 híd alatt mint itt... pedig normális házuk van a város ahol lakunk se annyira gáz... nemtudom miért csinálja ezt.. megérteném ha 1 tanyán lakna vagy 1 rossz faluba de így... és folyton Budapestről meg Debrecenről beszél... mindig hogy " jaj de szép" meg "Budapest <3" vagy 10x 1 nap.... egyébként legjobb haverom... nem akarom ezzel megbántani de akkor is elég furcsa... de lehet nincs igazam... örüljön neki h van rendes házuk, családja, és megvan mindenük
2012. márc. 30. 17:39
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és már ezekröl is álmodik.. folyton városokrol beszél.. és rengeteget nézegeti őket (google earth-on)
2012. márc. 30. 17:43
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos nem százas
2012. márc. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és folyton a kocsihangokat hallgatná meg a füstös levegőt szívná a nagyvárosba.. meg őt csak az nyugtatja meg
2012. márc. 30. 17:48
 4/5 anonim ***** válasza:
El tudom hinni, hogy egy vidéki embernek csábító a nagyvárosi élet, és vice versa, de ez egy kicsit túlzás...
2012. márc. 31. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jah.. de akkor is jól él ... annyi h kisvárosba
2012. márc. 31. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!