Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális ha...

Szerintetek az normális ha egy napközis tanárnőnek raszta haja van?

Figyelt kérdés
ráadásul úgy tudom,biszexuális. Most van beiratkozás ideje ez egy nagyon jó iskola de nem tudom a kisfiamnak jót tenne ez ugyan is pont ez a tanárnő lenne a napközise.Irjatok lécci véleményeket. 30/N

2012. ápr. 1. 23:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Tökmindegy milyen a haja,és mi a szexuális beállítodottsága, csak jó tanár legyen. Miért ártana a fiadnak? Nem is értem
2012. ápr. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Aztán ellő egy rakétát a budiban a kölkökkel mi?
2012. ápr. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Simán beíratnám.
2012. ápr. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam még hogy a tanárnő elég fiatal, a húszas évei elő felében jár
2012. ápr. 2. 00:02
 5/18 anonim ***** válasza:
35%

hát szerintem meg gáz. akármennyire próbálják ezt a nagy szabadságot erőltetni, oké neki joga van biszexuálisnak lenni meg rasztahajazni meg amit csak akar, de nekem meg jogom van ahhoz hogy ne tetsszen amit csinál és ne akarjam rábizni a gyerekem napi több órában.

én azt szeretném ha a gyerekem értékeket tanulna, nem pedig szabadosságot.

2012. ápr. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem lesz attól a fiadnak semmi baja. Ha hajlamos az elkallódásra, amúgy is el fog kallódni, egész életében nem óvhatod a "fura szerzetektől", bár nekem egy biszexuális rasztahajú tanárnő még nem az, ha komoly bajok lennének vele, nem taníthatna ott. Ha nem akkor meg nem. Szerintem írasd be nyugodtan. (Tanárnéni amúgy sem a rasztafári vallást és a különböző szexualitások titkait fogja nekik tanítani.)
2012. ápr. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

szerintem nem baj, és a mai gyerekeket szerintem jobban kiismerik a " friss" tanárok,mint azok akiknek rég kijárt volna a nyugdíj....

a gyerekek már nem kisdobosok, meg uttörők és főleg nem könnyen fegyelmezhetőek. egy huszonévesnek van rájuk még energiája meg türelme,na meg 1-2 jó tippje a nebulóknak a tanuláshoz,ami az idősebbeknek talán már nincs....

de ez csak az én véleményem:)

2012. ápr. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
00:07, mért gondolod, hogy egy raszta hajú nő nem tud értékeket tanítani? Bocs, de prűd vagy. A szexuális beálítottságát meg gondolom nem a gyerekekkel fogja kitárgyalni. És nem árt nekik, ha látnak valami érdekeset is, nem csak a válogatott tökéletességet. Nem azért lesz bűnöző egy gyerekből, mert raszta haja volt a tanárának. Mellesleg nem is olyan rég, még a nadrágos nőkről és a hosszú hajú férfiakról is így vélekedtek. Mindig van valami új, amit kipécéznek a szűklátokörű emberek, most épp a raszta az. De ha hajlandó vagy az előíteletektől elvonatkoztatni, akkor két perc beszélgetés után kiderül, hogy megbízható-e.
2012. ápr. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

hát nekem meg volt liberális tanárom és igenis bele beleszőtte a mondadójába a véleményét elég sokszor. szóval lehetett volna tőle rosszat tanulni. szerintem próbálj kicsit beszélgetni vele, lehet nem is gáz csak borzasztó izlése van :D meg a biszexualitas is lehet csak pletyka.

viszont ha az, én nem akarnám hogy a gyerekem idejekorán tudja meg mit jelent ez a szó, így is tul korán megtudják a gyerekek az ilyeneket. pont multkor gondoltam bele, vajon ha tévé meg internet nem lenne mikor hallottunk volna először arról, hogy léteznek melegek? JÓVAL később, sőt sokan azt se tudnánk mi az. én nem akarnám hogy kipróbálgasson ilyesmit csak mert kivancsi. nem jó az semmire.

2012. ápr. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
nem pletyka, van barátnője a tanárnőnek. Mégpedig azt hallottam 1-2 ismerősétől hogy egy fiatal lányka. Én nem tartom a személyiségét rossznak mert bevallom jó fej. Csak annyi furcsát hall róla az ember,és nem biztos hogy neki kéne a fiammal foglalkozni 4 éven keresztül napi 4 órában.
2012. ápr. 2. 00:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!