Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volna egy problémám! Vettem...

Stadler Gábo kérdése:

Volna egy problémám! Vettem egy KEEWAI FOCUS 50ccm robogót. Olyan gondom volna, hogy nem tudom hol van benne a fojtás, vagy tiltás? Nem megy 45-nél többet ez így normális vagy van benne fojtás?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 2. 21:44
 1/1 anonim válasza:
nem normállis ezz nekem is keeway focus 50 van és 75 km eres sebbeséget megy folytéss nélküll! ha a motorodba 1000 km ernél töb van akor vidd be egy szervizbe legjob lenne a gyárri szevvizébe bevinned és 13.000 ft ért kiszedik az összes folytást és áttvizsgálják a motorodd! de csak akor vetesd ki a folytást amikor a motorba 10000 fellet van a km errr mutato azért mert ha 1000 allat veszed ki akor tönkre is mehet a motorod
2012. ápr. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!