Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hihetetlen, de amiint hazaérek...

TiniVani kérdése:

Hihetetlen, de amiint hazaérek elezdek unatkozni! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
nincs kertünk ahova ki lehetne ülni, nincs túl sok könyvem és a közelben nincs könyvkölcsönző...tulajdonképpen a tv-zésen és a gépezésen kívül nem tudok mit csinálni! borzasztó!
2012. ápr. 6. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Kor?nem?úgy könnyebb volna
2012. ápr. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ezt úgy csinálom mivel 24f vagyok :D és nincs gyerekem se feleségem se hitelem se saját házam. beülök a spanokkal meló után sörözni és elvagyok, nem költök sokat elvagyunk teszünk egy kör sétát a városba élvezzük a jó időt. Csak haverok, barátok, társaság kell és megvan oldva. Én gyűlölök otthon ülni akár fél órát is.......

Az elsőnek igaza van! Lány/fiú, kor stb?

2012. ápr. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Süss valamit,segíts anyukádon,kezdj el gobelinezni,vagy tanulj meg varrni,járj el sportolni.
2012. ápr. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

kor: 11 év

nem: lány (szerencsére)

2012. ápr. 7. 10:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Vannak egyszerű kézműves dolgok.neten keresgélj.vagy rajzolhatnál.neten sok könyv is fent van.remélem segítettem
2012. ápr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!