Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kell mindent egyszerűen...

Hogy kell mindent egyszerűen elfelejteni, ami eddig velem történt?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 7. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt még kicsit kifejthetnéd.
2012. ápr. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sok minden nem jött össze az életemben, nem voltam elég figyelmes, nem voltam elég kedves...konfliktusok, féresikerült rövid párkapcsolatok, depressziók stb. És úgy érzem, eddig nem vivtam ki semmit. Ez néha fáj. El szeretném végre felejteni és tovább lépni.
2012. ápr. 7. 22:48
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyszóval belül éltem, nem figyeltem kifele és igy elvesztegeltem az időmet hülyeségekre. :(
2012. ápr. 7. 22:51
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod elfelejteni, de nem is kell elfelejtened, nem ám. Emlékezz minderre és ennek tudatában élj tovább, ha elfelejted, akkor ugyanitt folytatnád, hogy változtatni tudj, ahhoz emlékezned kell, arra, hogy milyennek nem szabad megint lenned.


Csak rajtad múlik, hogy megváltozol, légy pozitív, ne arra figyelj, hogy mi múlt el, hanem arra, hogy mi jöhet még. Légy derűs, járj el ahova csak lehet, légy kedves az emberekkel, mosolyogj rájuk, még ok nélkül is, keress magadnak vadiúj célokat, legjobb ha olyasmikbe kezdesz, amik eddig eszedbe sem jutottak, egésszen új dolgokba, ne filozófálj, elmélkedj túl sokat önmagadon, mert az felemészti a cselekvési vágyadat, merj kilépni a világba és élni!

2012. ápr. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell elfelejteni lépj túl rajta. Kezdj magaddal valamit, vagy kezdj új életet. Változtass magadon legkönnyebb módja ha a környezeteden is változtatsz. Kell egy erős elhatározás, és túllépsz rajta, mintha nem is lenne. Ha arra fogod, hogy a múlt nem enged, akkor pont hogy ennek a múltnak kéne motiválni arra, hogy változtasson. Panaszkodással nincs előrelépés. Egy kis utazás egymagad és a gondolatid sem árthat. Nézzel előre és sose hátra! Sok sikert :) NEKEM sikerült!
2012. ápr. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat! :)
2012. ápr. 8. 09:18
 7/7 anonim válasza:

Egy dolgot úgy tudsz elfelejteni, ha amikor előjön gondolatban, akkor direkt egy relatív bonyolult dolgon gondolkodol. nem túl bonyolult, de nem egyszerű.

Pl. az aktuális problémák a munkahelyeden, suliban, oviban :-)

2013. okt. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!