Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Boldogtalan vagyok mit tegyek?

Boldogtalan vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés

Több téren is kifejtem, ezek mind közrejátszanak. Elnézést előre, de nem írom túl pontosan, nehogy rám ismerjenek.


Haver: Ált. iskolában volt egy közel 6 évig tartó nagyon jó haverom. Mindent tudunk egymásról, mindent együtt csináltunk, mindenben számíthattunk egymásra. Most új suli, eltávolodtunk egymástól. A kapcsolatot még term. tartjuk, de azt veszem észre, hogy nincs ideje rám, nélkülem vág bele olyan dolgokba, amiket azelőtt el se tudott volna képzelni mással(bizalom és egyéb okok miatt..).


Barátnő: Van valaki, aki életem szerelme, de van valakije. Reménytelen a helyzet. Más kapcsolatokat azért nem tudok kialakítani, mert mindig ő jut eszembe. Mi van ha holnap egyedülálló lesz?, és hasonló kérdéseket teszek fel magamnak. Nekem a többi lány átlagos, Ő meg a tökéletes...


Sport: Kb. 4-5 éve végzem ugyanazt a sportot, de már unom. A szüleim nagyon büszkék rám az elért eredményeim miatt, mondhatni dicsekednek vele. Tudom, hogy megértenék, de tudom, hogy csalódást okoznék...


Tanulmány: Egyre rosszabb jegyeket kapok... Romlik az átlagom, és azzal vigasztalom magam, hogy ez csak 9., nem számít be stb... de legbelül érzem, hogy baj van. Minden nap ezen jár az eszem, mégse tudom magam a tanulásra állítani.


Idegen nyelv: Szüleim nyelvvizsgára sarkallanak, és tanulom is a nyelvet, de ha tudnák milyen jegyeim vannak angolból... Nem mondom el nekik mivel szintén csak csalódást okoznék...


Emellett manapság egyre többet hallgatok szomorú számokat... ábrándozgatok stb...

De a legnagyobb probléma szerintem, hogy a boldogságomat egy "mmorpg"-ben azaz egy számítógépes szerepjátékban próbálom megtalálni, amiről nem tudok leszokni. Nem tudom mi tévő legyek, sokszor fordult meg a fejemben, hogy véget vetek mindennek...(értsd jól, nem szó szerint fogom leírni)

De tudom, hogy ez nem megoldás...



2012. ápr. 16. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Melyik mmorpg? Metin2? :D



Am komolyra fordítva a szót: Ha bánatos vagy és nemtudod mit csinálj: Csinálj szilvás buktát mert azt szeretem"

2012. ápr. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát én azt ajánlom neked kedves barátom, hogy elsősorban IGENIS VEGYÉL ERŐT MAGADON, és szokd le először is azt a hülye játékot. Ezek irtó agytompitó hatással birnak. Azután szépen fokozatosan szokj vissza a tanulásra. Azt a sportot, ha unod, hagyd abba. Megmondtad a csajnak, hogy mennyire bajön neked? Ha nem, igy is valahogy add tudtára. Honnan tudod, hogy em éppen már unja a párját, és ha nem is rögtön, de kap a lehetőségen :). Tudom, hogy ez nem lesz olyan könnyű, mint n3ekem leirni, de ha nem lábalsz ki ebből, még jobban belezuhansz a semmittevésbe, és még nehezebb lesz kimásznod.

Az élet rövid, kár szomorkodással tölteni.

2012. ápr. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gouranga
2012. ápr. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
legyél boldog!
2012. ápr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

9. osztály. gondolom új iskola is. hát, szerintem természetes dolog hogy az ember ront, miután új suliba kerül, nekem is igencsak megromlott az átlagom mióta gimnáziumba tanulok:) emiatt ne aggódj, egy kis idő múlva hozzászoksz, lefogadom hogy jövőre jobb lesz az átlagod.

még egy fontos dolog : ne halgass szomorú számokat, csak rontanak a helyzeten. én akkor szoktam boldogtalan lenni, ha túl sok időt töltök egyedül. ilyenkor mindig elkezd kattogni az agyam, hogy így kéne csinálni vagy úgy ( pl tanulás, közélet stb...) tehát inkább járj el haverokkal csinálni valamit, ne kockulj, próbálj meg minnél több időt tölteni a régi barátoddal ( nekem is régóta van egy legjobb barátom, aztán másik suliba került, mégis azóta ugyanúgy legjobb barátok vagyunk. összegezve: ne beszéld be magadnak hogy boldogtalan vagy, biztos ismersz olyat, aki nálad rosszab sorsú, mégis boldog. ez egy átmeneti időszak, meg fog szűnni. remélem tudtam segíteni 18/f

2012. ápr. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!