Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem bírom tovább mit tehetnék?

Nem bírom tovább mit tehetnék?

Figyelt kérdés
nem akarok már élni ! gyülölöm az életemet és magamat,már ott tartok hogy az öngyilkosságon gondolkozom.még csak 16 éves vagyok de az egész életem szar.próbálok kimásznie bből de nem tudom hogyan kezdjem el.munkát szeretnék válalni hogy legyen egy kis pénzem de mégf azt semt udom hpogyan kell . segítsen valaki kérem ?
2012. ápr. 18. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
A meló-diák irodába menj szerintem,vagy ahol adnak diákmunkát.A Tesco-k vesznek fel diákokat pl,de biztos más szupermarketek is,bemész és megkérdezed a vevőszolgálaton milyen módon lehet jelentkezni.
2012. ápr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mennyi depressziós tini ir ide, basszus! Ne marháskodjatok már, depi ebben a korban? Sokan huszonévesen vannak úgy, hogy sem állás, se család, se pénz stb. És azért nem gondolnak ilyesmikre. Szedjétek össze magatokat!
2012. ápr. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"depressziós".am osztom az utolsó hozzászólót már UNCSIII
2012. ápr. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!